Siedlce

Kandydaci do Rady Powiatu Siedlce

Kandydaci do Rady Powiatu Siedlcekiego, okręg numer 1 (Gmina Siedlce):

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 PIOTROWSKI Sławomir Dariusz
2 CEPEK Małgorzata
3 PROKURAT Jadwiga Lucyna
4 ZDUNEK Małgorzata
5 NAUMIUK Piotr Krzysztof
6 BORKOWSKI Leszek

Komitet wyborczy Wyborców Siedlecka Wspólnota Samorządowa
1 OSIEJ Jan
2 MARZĘCKA-STRZAŁEK Luiza
3 WOŹNICA Piotr Konrad
4 ROSA Aldona Agata
5 BIADUŃ Małgorzata
6 KUŹNIARSKI Jacek Piotr

Komitet wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 WIELOGÓRSKI Zygmunt Jakub
2 PLICHTA Marek
3 ZIELIŃSKA Ewa
4 WYSOCKA Magdalena
5 STAŃCZUK Anna Małgorzata
6 STOPA Dariusz Zbigniew

Kandydaci do Rady Powiatu Siedlcekiego, okręg numer 2 (Skórzec, Wodynie):

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 SEKULSKI Marian Jerzy
2 KOKOSZKA Edward
3 CHRANIUK Grażyna
4 BĘDKOWSKA Jadwiga
5 SULEJ Marek

Komitet wyborczy Wyborców Siedlecka Wspólnota Samorządowa
1 PIETRAK Grażyna
2 KLUCZEK Jacek
3 ALABA Łukasz
4 MIAZGA Magdalena
5 SATYŁA Andrzej

Komitet wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 KALIŃSKI Stanisław
2 GAJOWNICZEK Michał
3 ŁASTOWSKA Elżbieta
4 SZOSTEK Agnieszka Maria
5 KUKLA Benon

Kandydaci do Rady Powiatu Siedlcekiego, okręg numer 3 (Kotuń, Mokobody, Suchożebry):

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 KURKUS Bartłomiej
2 KĄKOL Witold Wiktor
3 TODORSKA Dorota
4 GRUSZKA Bogusław Waldemar
5 SOSZYŃSKA Agnieszka
6 JASTRZĘBSKA Iwona Marianna
7 PAWLIK Jerzy Tadeusz

Komitet wyborczy Wyborców Siedlecka Wspólnota Samorządowa
1 CIOK Janusz Stanisław
2 WOŁOSIEWICZ Karol
3 PACZÓSKA Magdalena Aldona
4 DMOWSKA Katarzyna
5 CENTKOWSKA Karolina Danuta
6 SZYMAŃSKI Jacek Maksymilian
7 OLSZEWSKI Grzegorz Wacław

Komitet wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 STOLARZEWSKA-SIERAKOWSKA Małgorzata Grażyna
2 KUĆ Jan
3 RYCHLIK Józefa Marianna
4 KLIMEK Wiesław Stanisław
5 WOŹNY Agnieszka
6 POLKOWSKI Daniel
7 POBOŻY Justyna

Kandydaci do Rady Powiatu Siedlcekiego, okręg numer 4 (Korczew, Mordy, Paprotnia, Przesmyki):

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 GORZAŁA Marek
2 ŁĘCZYCKI Wojciech
3 MIEZIANKO Grzegorz
4 KOZOS Teresa
5 KRYŃSKA Iwona Agnieszka
6 JAROCKA Ewa Elżbieta

Komitet wyborczy Wyborców Siedlecka Wspólnota Samorządowa
1 ŁADZIAK Stanisław Jan
2 STAŃCZUK Jolanta
3 KORYCIŃSKI Grzegorz
4 SAWICKA Katarzyna Wiktoria
5 PAZIK Elżbieta Małgorzata
6 PAWŁOWSKI Kamil

Komitet wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 DYMOWSKI Piotr
2 FRANCZUK Jolanta
3 ŚLAZ Mieczysław Stanisław
4 WAKULIŃSKA Jolanta Krystyna
5 KAMIŃSKA Ewa
6 ORZYŁOWSKI Sławomir Sylwester

Kandydaci do Rady Powiatu Siedlcekiego, okręg numer 5 (Domanice, Wiśniew, Zbuczyn):

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 PROCHENKA Kazimierz
2 WISZNIEWSKI Antoni Marian
3 POMIKŁO Grzegorz Józef
4 BIARDA Wojciech
5 KONSTAŃCZUK Maria Teresa
6 DYMECKA Małgorzata Maria
7 PACZEK Marlena Anna

Komitet wyborczy Wyborców Siedlecka Wspólnota Samorządowa
1 IZDEBSKI Jacek Maciej
2 ORZYŁOWSKI Sławomir
3 RYBACZEWSKA Beata Maria
4 WASZKIEWICZ Renata Agata
5 JURZYK Wojciech Maciej
6 JASTRZĘBSKA Martyna
7 KUROWSKI Bartosz Przemysław

Komitet wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 WRÓBEL Andrzej Bogdan
2 GÓRKA Sławomir Adam
3 BORKOWSKA Małgorzata
4 MISZTA Tomasz Jan
5 MŁYNARCZYK Dariusz Ignacy
6 CISAK Agata
7 SIECZKIEWICZ Beata Małgorzata