Siedlce

O stronie

W lutym 2006 roku powstało forum siedleckie pod adresem eSiedlce.pl, 26 miesięcy później uruchomiony został blog www.eSiedlce.pl promujący miasto Siedlce i wszystko co z nim związane, zawierający podstawowe informacje o nim, wiadomości, nowości, fotogalerie, filmy, promujący lokalną kulturę, przemysł. Od ponad 5 lat strona jest cały czas w pierwszej stronie wyszukiwarki Google na słowo:  Siedlce. Codziennie odwiedza nasz serwis prawie 1000 osób. Miesięcznie notujemy blisko 40tyś odsłon i 13tyś unikalnych użytkowników.

Jeśli organizujesz lokalną imprezę i chcesz nas zaprosić, prosimy o kontakt (dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym, zrobimy profesjonalną fotorelację, napiszemy artykuł, poinformujemy mieszkańców Siedlec o imprezie, zamieścimy informację (newsa) na stronie www.eSiedlce.pl) :

Skontaktuj się z nami!

Właścicielem strony, forum oraz domeny eSiedlce.pl jest firma

ygd.pl

NIP: 821-226-68-99
REGON:141768789
telefon: 503555444 (w godz 10-17)

Właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy przez użytkowników blogu, oraz za treści informacji powierzonych. Jeśli zauważyłeś niestosowne, obraźliwe, bądź nielegalne treści na blogu – skontaktuj się z nami!

Kopiowanie, powielanie, sprzedaż materiałów, zdjęć, dostępnych na stronie – ZABRONIONE!

4 odpowiedzi do artykułu “O stronie

  1. maybe

    świetnie prowadzona strona! Gdyby wszyscy w tym państwie tak szybko reagowali na sugestie odbiorców, to wyglądałoby ono zupełnie inaczej.

  2. danuta

    witam dlaczego nic o służbie zdrowia jak i jacy lekarze ,gabinety prywatne specjalizacje lekarzy żadnej wzmianki i to ma-być OK

Dodaj komentarz