Siedlce

Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Kandydaci do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 KUDELSKI Wojciech Józef
2 GRABOWSKI Marcin
3 ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan
4 BALA Joanna
5 GÓRAS Michał Tadeusz
6 KOZACZYŃSKI Jacek
7 WINIARSKI Krzysztof
8 SKRZYPEK Dorota
9 GÓRSKI Maciej
10 ROGALSKA Barbara
11 WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta

Komitet wyborczy wyborców Bezpartyjni Samorządowcy
1 GAJOWNICZEK Krzysztof
2 BŁOŃSKA Zofia
3 KRUPA Marcin
4 KUBEŁ Joanna
5 BODZAN Adam
6 MALITKA Anna
7 JANISZEWSKI Grzegorz
8 KOWALCZYK Urszula Elżbieta
9 TOMASIEWICZ Henryk Ireneusz
10 KRAWCZYK Maria Antonina
11 ŁUBKOWSKI Łukasz

Komitet wyborczy Wolni i Solidarni
1 WÓJCIK Andrzej
2 RYCIELSKI Tomasz Maciej
3 TUL Maria Grażyna
4 KANONOWICZ Sara
5 WILKOWSKI Jarosław
6 PAŚNICKI Zenon Józef
7 KRAWCZAK Jolanta
8 LESZCZYŃSKA Barbara
9 MATYSZEWSKA Anna Teresa

Komitet wyborczy Wyborców Kukiz’15
1 PIŁKA Marian
2 DĄBROWSKI Zbigniew
3 KULESZA Ireneusz
4 TRZASKA Teresa
5 SADOWSKA Barbara Maria
6 KOWALEWSKA Mariola Zofia
7 ŁUGOWSKA Wanda Maria
8 KOTLARZ Magdalena
9 LESZCZYŃSKI Radosław
10 PASIAK Hubert Michał

Komitet wyborczy Zjednoczenie Chrześciańskich Rodzin
1 NARTONOWICZ Agnieszka
2 SZABŁOWSKI Marek
3 DZIĘGIELEWSKI Adrian
4 BOBOWSKA Grażyna
5 DZIĘGIELEWSKA Zdzisława
6 WIERZBICKI Romuald Lech
7 SZCZUBEŁEK Ewa

Komitet wyborczy Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1 LANC Elżbieta
2 GRUZIŃSKI Krzysztof Tadeusz
3 KALICKI Wiesław Andrzej
4 DZIADAK Ryszard
5 FLAGA Ewa Jolanta
6 SOBIECH Robert
7 DANILUK Andrzej
8 JASTRZĘBSKA Dorota
9 DANIELAK Marzena
10 WÓJCIK Maciej Mirosław
11 SAWICKA Bożena

Komitet wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 ORZEŁOWSKA Janina Ewa
2 AUGUSTYNIAK Mirosław Jan
3 KRUPIŃSKI Marian
4 DOMŻAŁA Cecylia
5 PIESIO Jerzy
6 KOZERA Mariusz
7 PIENIAK Rafał
8 WIECZOREK Anna Agnieszka
9 PĘDZICH-OŚCIŁOWSKA Ewa
10 TARKOWSKA Anna
11 SKWIERCZYŃSKI Grzegorz Krzysztof

Komitet wyborczy Ruch Narodowy RP
1 TUMANOWICZ Witold Sławomir
2 DURKA Adam Eliasz
3 DĄDERA Karol
4 MELION Magdalena Patrycja
5 MARZOCH Michał
6 MAŁYSZEK Paulina Danuta
7 IWANOWSKA Milena Agata

Komitet wyborczy Wyborców Jedność Narodu – Wspólnota
1 DMOWSKI Henryk
2 ŻOCHOWSKI Dariusz Leon
3 JEDYNAK Mirosław Stanisław
4 SIENIAWSKA-SOKOŁOWSKA Katarzyna Joanna
5 MIŁOSZ Olga
6 GAŁECKA Kamila
7 ŁUKA KOSEL Hanna
8 HENNIG Renata Danuta
9 GUTOWSKA Dorota
10 RUDZKI Kazimierz
11 KULAS Sławomir Adam

Komitet Koalicyjny wyborczy SLD Lewica Razem
1 FILIPEK Krzysztof
2 PRANDOTA Maciej Tadeusz
3 KOŁODZIEJCZYK Krzysztof
4 STAWOWSKA Elżbieta Halina
5 LIPOWSKI Wiesław
6 ROWICKA Eryka Anna
7 FIERKA Michał Dariusz
8 MATYJA Sylwia
9 LASKOWSKI Patryk
10 ZAGRODZKI Tomasz Zbigniew
11 DINH HONG Sandra Ngoc

Komitet wyborczy Partii Razem
1 OLKO Dorota Zofia
2 PNIEWSKI Tomasz Andrzej
3 ZIELIŃSKA Ewa Danuta
4 SZKUDŁAPSKA Aleksandra Ewa
5 REGUŁA Patryk Eryk
6 CZEPIEL Maja Joanna
7 KRAJEWSKI Piotr
8 BRONIAREK Andrzej Rafał

Komitet wyborczy wyborców Wolność w Samorządzie
1 ZDUNEK Łukasz
2 SALAMON Aneta Anna
3 CYBULSKI Cezary
4 BALA Paweł
5 RADZIKOWSKA Edyta
6 STOSZEWSKI Tadeusz
7 KĄDZIELA Ewa
8 TOBIASZ Maria
9 HARASIM Michał
10 STEFANIUK Piotr Paweł
11 KORWIN-MIKKE Natalia Ewa

Komitet wyborczy Partia Zieloni
1 ZIELIŃSKA Urszula Sara
2 NAWROCKI Paweł Jerzy
3 KOŁODZIEJ Irena
4 WILCZYŃSKI Tomasz Grzegorz
5 MITROS Katarzyna