Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Pijana i agresywna zatrzymana w Mordach

Wczoraj (14.01.) około godz. 16.00 policjanci z posterunku w Mordach zostali powiadomieni, że ulicami tej miejscowości jeździ samochodem kobieta, będąca pod wpływem alkoholu.

Chwilę po zgłoszeniu funkcjonariusze zauważyli samochód, którym poruszała się nietrzeźwa kobieta. Jednak kierująca na widok radiowozu wjechała na pobliską posesję i próbowała się oddalić. Gdy policjanci przystąpili do jej zatrzymania, kobieta z agresją rzuciła się na nich. Po chwili została jednak obezwładniona. Zatrzymana przez cały czas była wulgarna i agresywna w stosunku do funkcjonariuszy. W komendzie odmówiła poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. W związku z tym została przewieziona do szpitala na pobranie krwi. W czasie pobytu w szpitalu wyrywając się i szarpiąc uniemożliwiała wykonanie tego zabiegu.

W pewnym momencie, gdy była przytrzymywana przez policjantów za ręce, niespodziewanie zadała cios nogą stojącej obok pielęgniarce. Uderzenie okazało się bardzo poważne. Pokrzywdzona doznała pęknięcia kręgosłupa z odszczepieniem kości. W stanie zagrażającym jej życiu natychmiast została poddana operacji. Agresywną kobietę osadzono w areszcie. Zatrzymana odpowie teraz za jazdę pod wpływem alkoholu, znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy oraz ciężkie uszkodzenie ciała pielęgniarki. O jej losie w najbliższym czasie zadecyduje prokurator. Grozi jej za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Jerzy Długosz, KMP Siedlce

29 odpowiedzi do artykułu “Pijana i agresywna zatrzymana w Mordach

 1. anonim

  Ten, kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Wypisując te chamskie komentarze, ulżyliście sobie?
  Nie jeden z was robił gorsze rzeczy, a takiego „alo” z tego nie było, a bynajmniej nikt was nie obrażał. Mordy- beznadziejni ludzie i miasto. Dajcie Pani Ani święty spokój, bo aż żal mi się robi, gdy czytam te wasze marne wypociny, które nawet i tym nie są. Pozdrawiam. Anka, trzymaj się! Jesteśmy z tobą!

 2. Sp Mordy

  Tomeczku Gójski,jakie ty odgłosy wydajesz kiedy Beata ciebie bzyka . Bo ponoc ty się do bzykania nie nadajesz , tak określiły Ciebie poprzednie partnerki .

  Anka nie przejmuj się ludzie robią gorsze rzeczy niż ty i tego nikt nie widzi Pozdrawiam Ciebie , Elżbieta

 3. Opek

  ludzie co wy odpierdalacie , zajmijcie się sobą , nie macie co robic
  spójrzcie na swoje własne problemy i nimi się zajmijcie .

  Z pozdrowieniami dla Ani oraz plociuchów ze WSI Mordy

 4. michowy

  kurwa zapierdalajcie jak ona to będziecie mieć kasę , co wy półgłupki myślicie , że to z wszystko z nieba spada .Tumany z was , że aż żal. :/

 5. żałosne

  tyle macie do napisania? jaka to ania biedna? a moze spojrzcie co zrobila kobiecie ,ktora jest po operacji,ma troje dzieci i nie wieadomo czy nie zostanie kaleka!! dzieki takiej pijaczce…..

 6. !!!

  skurwysynie ja znam tą kobietę i ona nie jest pijaczką . A , że jestem jej koleżanką to z nią o tym rozmawiałyśmy i tej kobiecie już nic nie jest więc nie wymyślajcie jak nic nie wiecie . A po za tym to skąd ty wiesz ile ta pielięgniarka ma dzieci ?? a po za tym zajmij się sobą.

 7. Mordy Wy Moje

  Co tu komentować, niech każdy zajmie się swoim Podwórkiem…..

  PS. Anka ..Spoko Loko, a że troszkę się wyluzowala…!!

  To CO, to norma w dzisiejszych czasach

 8. ehhhh

  Tej pielęgniarce, którą skopała, najprawdopodobniej grozi wózek inwalidzki… Ma małe 4 letnie dziecko i matkę po udarze, którą się opiekuje… Wg mnie na żadną litość tu nie ma miejsca. Sama sobie zasłużyła na taki los i jest to tylko i wyłącznie jej wina! Szkoda mi tylko tej pielęgniarki, bo cóż ona w tym wszystkim zawiniła…

 9. @@@@@

  S%@%#@%$A TO POSZUKAJ SOBIE P$@#O SMIERDZACA U SIEBIE W RODZINIE !!!! A TAK NA MARGINESIE TO NIE JESTEM FACETEM ZDZIRO !!