Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Pijana i agresywna zatrzymana w Mordach

Wczoraj (14.01.) około godz. 16.00 policjanci z posterunku w Mordach zostali powiadomieni, że ulicami tej miejscowości jeździ samochodem kobieta, będąca pod wpływem alkoholu.

Chwilę po zgłoszeniu funkcjonariusze zauważyli samochód, którym poruszała się nietrzeźwa kobieta. Jednak kierująca na widok radiowozu wjechała na pobliską posesję i próbowała się oddalić. Gdy policjanci przystąpili do jej zatrzymania, kobieta z agresją rzuciła się na nich. Po chwili została jednak obezwładniona. Zatrzymana przez cały czas była wulgarna i agresywna w stosunku do funkcjonariuszy. W komendzie odmówiła poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. W związku z tym została przewieziona do szpitala na pobranie krwi. W czasie pobytu w szpitalu wyrywając się i szarpiąc uniemożliwiała wykonanie tego zabiegu.

W pewnym momencie, gdy była przytrzymywana przez policjantów za ręce, niespodziewanie zadała cios nogą stojącej obok pielęgniarce. Uderzenie okazało się bardzo poważne. Pokrzywdzona doznała pęknięcia kręgosłupa z odszczepieniem kości. W stanie zagrażającym jej życiu natychmiast została poddana operacji. Agresywną kobietę osadzono w areszcie. Zatrzymana odpowie teraz za jazdę pod wpływem alkoholu, znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy oraz ciężkie uszkodzenie ciała pielęgniarki. O jej losie w najbliższym czasie zadecyduje prokurator. Grozi jej za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Jerzy Długosz, KMP Siedlce

29 odpowiedzi do artykułu “Pijana i agresywna zatrzymana w Mordach

 1. O.o

  śmierdząca to jest taka jedna co przyjezdza do mordów, wszyscy w nią pluli na skwerku. ty wylizujesz niezle pod warunkiem, ze nawpierdalasz się feromonów. A facetem to rzeczywiście nie jesteś.

 2. lolita MORDY CITY

  kazdy ma jakiegos bzika , kazdy jakies hobby ma ;d a Ania ma nature alkoholika

 3. mordzianka

  trzymaj sie Aniu wszyscy popelniamy bledy ale gdymbym miała takie meza donosiciela to tez by mnie nerwy ponosily i malo by bylo wodki na polce zeby z nim zyc pod jednym dachem jestesmy z toba

 4. O.o

  kurwa odpierdala wam do holery zajmijcie się sobą ja ją znam i mówię , że jest spoko 🙂 i nie jest alkoholiczką jak wszyscy myślicie tylko , że się kobitka wkurwiła to wzięła to ust . Więc zajmijcie się sobą barany : Mordzkie zazdrośnice i zazdrośnicy . Żule ,żule , żule i chamy