Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Pizzeria Piramida Siedlce Menu

Menu Pizzerii Piramida

Piramida
Adres: Składowa 29
Tel. 25 75 13 100
Otwarte: Pon-Czw 10:00 – 22:00, Pt-Ndz: 12:00 – 24:00

– Pizza
– Obiady
– Sałatki
– Piwo
– Wino

Dowóz na terenie Siedlec

NOWE MENU 7.11.2011Pobierz menu w formacie PDF.

Menu, wszelkie znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych, administracja portalu nie odpowiada za treść komentarzy.

31 odpowiedzi do artykułu “Pizzeria Piramida Siedlce Menu

 1. blinkair

  potwierdzam! byłem w wielu pizzeriach ale piramida wymiata! za szynkę powinni dostać nobla! prawdziwa Polska szyneczka z najwyższej półki a nie tam jakieś mielonki z puszki, sosy zawsze świeże a i obsługa nowa, bardzo miła 🙂 jaki lokal taka pizza, gorąco polecam !!! 🙂

 2. Julia

  Byłam dzisiaj na spotkaniu z przyjaciółmi w Piramidzie jesteśmy bardzo zadowoleni. Pizza oraz sałatki bardzo pyszne. Ciasto chrupiące i oryginalne inne niż wszystkie. Miła obsługa. Czysto i efektywne wykończenie lokalu. Lokal dla nie palących – może nie którym to się nie spodobać mi to jak najbardziej pasuje po wyjściu o 24:00 nie śmierdziałam papierosami :- )
  Czysta łazienka i ładnie podana pizza ze smacznymi sosami.
  Pizza nie zapycha żołądka-świeże i dobre składniki polecam Pizze z kurczakiem (pierś kurczaka) numer chyba 14. Przyjemne miejsce dla zakochanych i rodzin.

 3. Nowy

  Bardzo pyszna pizza smaczne chrupiące ciasto ze składnikami szybki dowóz, miła obsługa. Bardzo dobry pomysł z promocjami oraz kartami stałego klienta. Polecam