Siedlce

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce

Lista kandydatów do Rady Gminy Siedlce w wyborach samorządowych 21 października 2018

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 1:

Granice Sołectwa: Błogoszcz, Pruszyn, Pruszynek, Pruszyn-Pieńki, Wólka Leśna

Komitet wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
TYMOSIAK Maciej Tomasz

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
GUZEK Zofia

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
DZIURA Adam Ryszard

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
SOSZYŃSKA Elżbieta Irena

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 2:

Granice Sołectwa: Biel, Grubale, Osiny, Pustki, Stok Lacki:

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
ZDUNEK Marek

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
RYMUZA Andrzej Leszek

Komitet wyborczy wyborców Ludzka twarz władzy
MUCHA Robert Janusz

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
SZYSZKOWSKA Marlena Dorota

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 3:

Granice Sołectwa: Joachimów, Stok Lacki-Folwark:

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
PIÓRO Artur Paweł

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
GORZAŁA Bogusława

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
BORKOWSKI Marek Grzegorz

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 4:

Granice Sołectwo: Białki

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
KRĘGOL Grażyna

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
JOŃSKA Urszula Marianna

Komitet wyborczy wyborców Ludzka twarz władzy
GARBARCZYK Przemysław Jakub

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
GAWRON Dariusz

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 5:

Granice Sołectwo: Ujrzanów

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
KSIĘŻOPOLSKA Joanna

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
KAMIŃSKI Ludwik Antonii

Komitet wyborczy wyborców Ludzka twarz władzy
KUDELSKA Agnieszka

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
POGONOWSKA Magdalena

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 6:

Granice Sołectwo: Grabianów

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
TCHÓRZEWSKI Artur

Komitet wyborczy wyborców Ludzka twarz władzy
DMOWSKI Grzegorz

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
WALO Mikołaj Krzysztof

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 7:

Granice Sołectwa: Rakowiec, Wołyńce, Wołyńce-Kolonia

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
ZAJĄC Mariusz

Komitet wyborczy wyborców Ludzka twarz władzy
WRÓBEL Adam

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
OLSZAK Aneta Renata

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 8:

Granice Sołectwa: Swoboda, Żelków-Kolonia

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
WALERCZUK-RADZISZEWSKA Magda

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
GOCHNIO Albert

Komitet wyborczy wyborców Ludzka twarz władzy
ROZBICKI Janusz Józef

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 9:

Granice Sołectwa: Nowe Iganie, Stare Iganie

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
ŁĘCZYCKI Kazimierz Bogdan

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
CHOJECKI Roman Piotr

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
PAZERA Paweł Witold

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 10:

Granice Sołectwo: Stare Opole

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
KOSYL Stanisław

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
WITCZUK Krzysztof Leszek

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
BURGS Waldemar Roman

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 11:

Granice Sołectwa: Nowe Opole, Opole-Świerczyna

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
MATUSZYŃSKI Grzegorz Andrzej

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
WERESZCZYŃSKI Artur Łukasz

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
KOSMALA Gracjan

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 12:

Granice Sołectwa: Chodów, Żytnia

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
MUCHA Tomasz

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
KOC Grzegorz Piotr

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
WASILEWSKI Antoni

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 13:

Granice Sołectwa: Purzec, Strzała

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
WOJTYRA Elżbieta

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
WAKUŁA Wiesława Halina

Komitet wyborczy wyborców Ludzka twarz władzy
MISIURA Marek

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
MLONEK Anna Helena

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 14:

Granice Sołectwa: Golice, Golice-Kolonia, Jagodnia

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
WOŹNICA Leszek Edward

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
ŁUKA Marceli

Kandydaci do Rady Gminy Siedlce, okręg 15:

Granice Sołectwa: Topórek, Żabokliki, Żabokliki-Kolonia

Komitet wyborczy wyborców Gospodarz w gminie
WOJCIUK Piotr Mariusz

Komitet wyborczy wyborców Wspólnie dla gminy
KOZAK Krystyna Wanda

Komitet wyborczy wyborców Ludzka twarz władzy
KRASUSKA Jadwiga Hanna

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
RYCZKA Marcin