Siedlce

Sytuacja epidemiologiczna na terenie miasta Siedlce i powiatu siedleckiego związana z COVID-19 z dnia 6 lipca 2020 roku



Wyniki głosowania do Parlamentu na poszczególnych kandydatów

Pełne wyniki głosowania na poszczególnych kandydatów do Sejmu z listy numer 18, sortowane według liczby zdobytych głosów. Pogrubiono kandydatów, którzy otrzymali mandat poselski.

  • Liczba uprawnionych do głosowania: 763101
  • Liczba kart ważnych: 385853
  • Liczba głosów ważnych: 375240
  • Liczba głosów nieważnych: 10613
  • Frekwencja w regionie: 50,56%

Lista Komitet Nr na liście Imię i nazwisko Zdobyte głosy Wynik wyborczy (%)
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 Krzysztof Józef TCHÓRZEWSKI 26372 7.03%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 Arkadiusz CZARTORYSKI 24747 6.59%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 Henryk KOWALCZYK 22850 6.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 Marek Tadeusz ZAGÓRSKI 19018 5.07%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 Krystyna PAWŁOWICZ 18070 4.82%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 Grzegorz Adam WOŹNIAK 16516 4.40%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 Daniel George MILEWSKI 13302 3.54%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 Jolanta Emilia HIBNER 12899 3.44%
7 KWW „Kukiz’15” 1 Anna Maria SIARKOWSKA 12073 3.22%
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 Czesław MROCZEK 11901 3.17%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 Marek Wacław SAWICKI 11892 3.17%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 Magdalena DANIEL 9216 2.46%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 Teresa Anna WARGOCKA 8567 2.28%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 Paulina Krystyna PIECHNA-WIĘCKIEWICZ 7597 2.02%
4 KW KORWiN 1 Paweł Stanisław WYRZYKOWSKI 7345 1.96%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 Marian PIŁKA 6625 1.77%
5 Komitet Wyborczy PSL 2 Tadeusz NALEWAJK 6380 1.70%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 Krzysztof WINIARSKI 5428 1.45%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 Mariusz Piotr POPIELARZ 4880 1.30%
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 Elżbieta LANC 4675 1.25%
3 KW Razem 1 Marta Małgorzata NOWAK 4587 1.22%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 Krzysztof Wawrzyniec BORKOWSKI 4507 1.20%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 Marta SOSNOWSKA 3834 1.02%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 Dariusz ANDRZEJEWSKI 3377 0.90%
4 KW KORWiN 22 Anna KORWIN-MIKKE 3375 0.90%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 Rafał Józef KOWALCZYK 3334 0.89%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 Joanna BALA 2979 0.79%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 Zofia CZYŻ 2929 0.78%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 Mirosław Jan AUGUSTYNIAK 2839 0.76%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 Katarzyna KLIMIUK 2733 0.73%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 Krzysztof FILIPEK 2685 0.72%
7 KWW „Kukiz’15” 2 Paweł JAKOWICKI 2605 0.69%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 Marcin FIDURA 2319 0.62%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 Stefan Marian GORA 2202 0.59%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 Elżbieta WOŹNIAK-SIONEK 2172 0.58%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 Zdzisław ŻOCHOWSKI 2124 0.57%
7 KWW „Kukiz’15” 3 Piotr GŁOWACKI 2097 0.56%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 Urszula KAPUSTA 2063 0.55%
7 KWW „Kukiz’15” 22 Zbigniew DĄBROWSKI 1874 0.50%
7 KWW „Kukiz’15” 4 Adam SULEWSKI 1794 0.48%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 Stanisław JASTRZĘBSKI 1688 0.45%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 Dorota SKRZYPEK 1659 0.44%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 Marek GAŁĄZKA 1654 0.44%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 Katarzyna NOWICKA 1639 0.44%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 Włodzimierz TOMCZUK 1459 0.39%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 Małgorzata Elżbieta BRODZIK 1407 0.37%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 Antoni Jan TARCZYŃSKI 1401 0.37%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 Maria CAŁKA 1393 0.37%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 Patrycja Maria CHMIEL 1351 0.36%
3 KW Razem 2 Artur Piotr KARPIŃSKI 1252 0.33%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 Kamil ŻEBROWSKI 1251 0.33%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 Adam Waldemar KOSESKI 1164 0.31%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 Anna Grażyna BRODACKA-BARTOSZUK 1157 0.31%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 Jolanta JASTRZĘBOWSKA 1110 0.30%
7 KWW „Kukiz’15” 6 Andrzej WÓJCIK 1061 0.28%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 Marcin Antoni KULICKI 1006 0.27%
7 KWW „Kukiz’15” 14 Michał CZAJKA 1004 0.27%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 Eliza DREWNOWSKA 980 0.26%
7 KWW „Kukiz’15” 7 Grażyna Monika POŁASKA 913 0.24%
7 KWW „Kukiz’15” 11 Hubert PIWOWARCZYK 875 0.23%
3 KW Razem 3 Dorota Zofia OLKO 874 0.23%
7 KWW „Kukiz’15” 5 Piotr LISIEWSKI 867 0.23%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 Jacek KRUPA 853 0.23%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 Hanna SZYMBORSKA 851 0.23%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 Janusz ŚWIDERSKI 803 0.21%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 Andrzej DANILUK 781 0.21%
7 KWW „Kukiz’15” 21 Urszula Zofia ZAWISTOWSKA 777 0.21%
4 KW KORWiN 2 Izabela REDUCH 772 0.21%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 Błażej MAKAREWICZ 727 0.19%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 Beata ZYGMUNT 706 0.19%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 Paweł ŚRODA 703 0.19%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 Katarzyna TRZASKA 680 0.18%
7 KWW „Kukiz’15” 12 Karol FIGAJ 652 0.17%
4 KW KORWiN 5 Jakub Andrzej ŻMUDZIŃSKI 649 0.17%
7 KWW „Kukiz’15” 8 Rafał Bartłomiej FILIPOWICZ 623 0.17%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 Dariusz TOMALA 617 0.16%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 Zbigniew Jan JASZCZUK 597 0.16%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 Marek Jan PIWKO 592 0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 Andrzej SUCHENEK 566 0.15%
7 KWW „Kukiz’15” 16 Jacek GAJOWNIK 562 0.15%
7 KWW „Kukiz’15” 9 Maciej Paweł SZCZEŚNIK 554 0.15%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 Barbara Stefania DOMAŃSKA 550 0.15%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 Krzysztof Konstanty BAŁDYGA 549 0.15%
7 KWW „Kukiz’15” 13 Paulina Agnieszka AMPULSKA 530 0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 Bogumiła Maria WUJEK 529 0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 Jolanta Maria ABRAMCZYK 521 0.14%
3 KW Razem 5 Monika Zofia GODLEWSKA 518 0.14%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 Arkadiusz Stanisław DAROCHA 517 0.14%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 Ryszard SMOLAREK 503 0.13%
7 KWW „Kukiz’15” 19 Urszula Anna ZIĘBA 496 0.13%
7 KWW „Kukiz’15” 20 Anna JAKIMOWICZ 495 0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 Anna Agnieszka WIECZOREK 478 0.13%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 Norbert Tomasz WILBIK 454 0.12%
4 KW KORWiN 6 Adrian JASZCZAK 453 0.12%
7 KWW „Kukiz’15” 17 Milena Agata IWANOWSKA 448 0.12%
4 KW KORWiN 24 Roman Ryszard SKŁADANOWSKI 429 0.11%
3 KW Razem 9 Katarzyna MURAWSKA 427 0.11%
3 KW Razem 6 Grzegorz HAJDUK 406 0.11%
7 KWW „Kukiz’15” 10 Sebastian Adrian TYSZCZUK 398 0.11%
3 KW Razem 14 Łukasz BASTRZYK 397 0.11%
4 KW KORWiN 4 Piotr Paweł STEFANIUK 397 0.11%
4 KW KORWiN 3 Krystian Aleksander JAWORSKI 392 0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 Wacław Maksymilian KRUSZEWSKI 391 0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 Karol MINARCZUK 385 0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 Marcin ROMAŃSKI 385 0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 Witold SKŁADANOWSKI 383 0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 Agnieszka Barbara DUSIŃSKA 378 0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 Katarzyna KARWACKA 378 0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 Barbara Anna BAGIŃSKA 378 0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 Hanna WOCIAL 374 0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 Dorota Agata BOJDO 372 0.10%
7 KWW „Kukiz’15” 15 Alfred Franciszek FILIPEK 362 0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 Dorota JASTRZĘBSKA 360 0.10%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 1 Krzysztof Daniel GOŁAWSKI 357 0.10%
3 KW Razem 8 Norbert Wojciech MIĘTUS 355 0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 Marcin SUTRYK 352 0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 Beata KRASKA-ROMANOWSKA 342 0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 Paweł LIPOWSKI 323 0.09%
7 KWW „Kukiz’15” 18 Zofia Halina KOWALSKA 318 0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 Sylwia Marta CZUBKOWSKA 317 0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 Izabela Aldona TRZPIL 314 0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 Iwona KSIĘŻOPOLSKA 307 0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 Mariusz KOZERA 299 0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 Katarzyna SZYMANIUK 297 0.08%
3 KW Razem 4 Michał Aleksander SKRZYNIARZ 295 0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 Joanna Gabriela BARTNICKA 292 0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 Małgorzata SIKORSKA 288 0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 Adam KOWALCZYK 283 0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 Teresa OROWIECKA 273 0.07%
4 KW KORWiN 14 Łukasz ZDUNEK 254 0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 Jacek PODBIELSKI 247 0.07%
4 KW KORWiN 11 Michał PIÓRO 236 0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 Marek Aleksander BŁASZCZAK 234 0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 Jacek DOMARECKI 227 0.06%
3 KW Razem 11 Agata Iwona TOMASZEWSKA 220 0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 Anna GÓRSKA 217 0.06%
4 KW KORWiN 23 Stanisław Józef GÓRSKI 213 0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 Waldemar KOSIOREK 208 0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 Konrad Henryk MARKOWSKI 201 0.05%
9 KWW JOW Bezpartyjni 1 Zenon Józef PAŚNICKI 194 0.05%
4 KW KORWiN 9 Jakub GĄGOL 193 0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 Tomasz SOKOŁOWSKI 187 0.05%
4 KW KORWiN 7 Hanna SOCHARSKA 184 0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 Piotr Mirosław PODOLECKI 179 0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 Hanna Bożenna KELLEHER 178 0.05%
11 KWW Ruch Społeczny RP 1 Robert BANASIUK 178 0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 Krzysztof Apolinary HYŻY 176 0.05%
3 KW Razem 13 Paulina Maria ŁOPATNIUK 174 0.05%
3 KW Razem 7 Małgorzata Barbara GLATZ 172 0.05%
4 KW KORWiN 8 Paulina GRZESZCZUK 171 0.05%
4 KW KORWiN 12 Tomasz ROMANYSZYN 171 0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 Stanisława KILIŃSKA-VÖGELE 159 0.04%
4 KW KORWiN 18 Piotr SOBIESZUK 157 0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 Dariusz Mariusz DYMEK 157 0.04%
4 KW KORWiN 21 Sławomir JANOWSKI 156 0.04%
4 KW KORWiN 13 Aneta Anna SALAMON 154 0.04%
3 KW Razem 10 Krzysztof BRODOWICZ 151 0.04%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 3 Dariusz KRUSZKA 139 0.04%
4 KW KORWiN 20 Ewa KĄDZIELA 137 0.04%
3 KW Razem 12 Wojciech KUŚMIEREK 136 0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 2 Sylwia MICHALEC 132 0.04%
4 KW KORWiN 16 Mateusz Bronisław KOZŁOWSKI 130 0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 Dorota CZYŻ 130 0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 Henryk Wawrzyniec BĄK 129 0.03%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 2 Marlena PUZIA 129 0.03%
4 KW KORWiN 19 Maciej CZAPLICKI 118 0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 Magdalena Emilia BRYK-DUDA 118 0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 Beata WARYŃSKA-MAJEROWICZ 110 0.03%
4 KW KORWiN 15 Ewa ROSŁAN 109 0.03%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 15 Krzysztof Grzegorz FRĄCKOWIAK 103 0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 Magdalena KURAK 102 0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 Jolanta Krystyna WAKULIŃSKA 96 0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 Tadeusz Andrzej CZYŻEWICZ 86 0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 Antoni BOMBIK 84 0.02%
4 KW KORWiN 10 Bogumiła LIPIŃSKA 83 0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 18 Grzegorz Emil WRZOSEK 81 0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 5 Marta BOROWA 77 0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 Robert IDYCKI 76 0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 9 Bogdan KĄKOL 76 0.02%
11 KWW Ruch Społeczny RP 16 Edyta Danuta BRYZEK-MUSZYŃSKA 72 0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 6 Radosław GUGAŁA 70 0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 6 Mariusz Waldemar SOCZEWKA 63 0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 13 Adrian DELUGA 60 0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 10 Aleksandra SOSZYŃSKA 58 0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 11 Ewelina BROJEK 56 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 5 Alina SŁOWIŃSKA 56 0.01%
4 KW KORWiN 17 Wanda Maria ŁUGOWSKA 54 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 7 Marcin STEFANIUK 54 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 12 Barbara Katarzyna WÓJCIK 50 0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 8 Sabina Marianna LIPIŃSKA 49 0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 15 Małgorzata SZYMCZYK 49 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 9 Marek Waldemar RESZKA 47 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 14 Mateusz KRASNODĘBSKI 47 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 8 Iwona Katarzyna WYSOCKA 46 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 11 Cezary GUL 45 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 11 Olga SACZUK 42 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 4 Mateusz PAUDYNA 41 0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 4 Piotr WAROWNY 37 0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 12 Adrian Sebastian SZUROWSKI 37 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 2 Marta Magdalena KOZIRÓG 34 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 15 Monika Małgorzata KANIA 31 0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 7 Ewelina Anna PYTLAK 30 0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 14 Grzegorz MONTEWKA 28 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 12 Wioletta FALKOWSKA-GRZYMAŁA 28 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 3 Wiesław Jan RYPINA 27 0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 3 Eugeniusz HUTKOWSKI 26 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 13 Iwona Izabela KANIEWSKA 26 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 13 Ewa Zdzisława DRZEWICZAK 26 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 14 Jacek Andrzej GRYGLAS 24 0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” 8 Angelika RĘBISZEWSKA 24 0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 6 Paweł Michał OŻAROWSKI 20 0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 10 Hanna ŁUKA KOSEL 18 0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 16 Halina Irena POTKAJ 15 0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 9 Ernest Andrzej WALASEK 14 0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 4 Stanisław WICENCIAK 13 0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 5 Kazimierz MIĄSEK 12 0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 17 Sławomir CYRYCH 10 0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 10 Julianna KORNELUK 10 0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 7 Krzysztof MIKULISZYN 5 0.00%