Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Jak zbudować silną markę w regionie? – Spotkanie East Business Club

East Business Club to projekt skierowany do właścicieli firm oraz osób przedsiębiorczych świadczących niezależne usługi na lokalnym rynku Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Łukowa oraz Sokołowa Podlaskiego.

W październikowym spotkaniu uczestniczyło ponad 30 przedsiębiorców z różnych branż. Każdy z gości miał możliwość zaprezentowania własnej firmy w krótkim wystąpieniu przed wszystkimi uczestnikami. Integracja lokalnych przedsiębiorców i wymiana wizytówek połączona była z inspirującym godzinnym szkoleniem „Mix dla handlowców do natychmiastowego użytku” prowadzonym przez Artura Suchożebrskiego z Akademii Sukcesu.

Na najbliższe spotkanie East Business Club w środę 14 listopada 2012 o godz. 18.00 do siedleckiej Restauracji Barbarossa zapraszamy osoby przedsiębiorcze, chcące zwiększyć zyski, nawiązać nowe kontakty, zdobywać klientów i pośredników, zarabiać pomagając innym (dzielimy się konkretnymi prowizjami za pomoc), uczestniczyć w społeczności konsumenckiej, budować i mieć wpływ na rozwój jednej z najdynamiczniej rozwijających się grup biznesowych w regionie.

Jeśli prowadzisz własną firmę i marzysz o posiadaniu silnej marki nie możesz pozwolić, aby ominęło Cię takie spotkanie i możliwość uczestnictwa w szkoleniu Piotra Pawłowskiego „Silna marka – Skuteczne kanały dotarcia do klienta!”. Napisano dziesiątki definicji marki i setki tysięcy książek na temat marketingu… Ale co tak naprawdę, marka i jej budowanie oznacza dla Ciebie? W jaki sposób budujesz lub też chcesz budować silną markę z jaką pracujesz? Czy jest jeszcze przestrzeń na rozwój dla Ciebie w tej dziedzinie?

Więcej informacji o spotkaniu i warunkach uczestnictwa na stronie http://www.ebclub.pl