Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu

Pogoń wygrywa pierwszy mecz w wiosennej rundzie

Wynikiem 1:0 dla Pogoni Siedlce zakończyło się sobotnie spotkanie z drużyną Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozegranym na wyjeździe.

Zwycięstwo tym bardziej cenne, ponieważ już w pierwszej minucie spotkania po brutalnym faulu czerwoną kartę zobaczył bramkarz naszego zespołu, Jacek Kozaczyński i przez resztę spotkania graliśmy w osłabieniu. Jacka zastąpił Paweł Nerek, a z murawy zszedł Dariusz Dziewulski. Jedyną bramkę strzelił w 69 minucie spotkania Adam Czerkas.

Aktualnie Pogoń Siedlce zajmuje 10te miejsce w tabeli punktowej II Ligi grupy wschodniej z dorobkiem 24 punktów (7 zwycięstw, 3 remisy i 9 porażek). Kolejny mecz, także wyjazdowy, już 31go marca z zespołem Wisła Puławy. Biorąc pod uwagę postawę Pogoni w sobotnim meczu, z Puław nasi zawodnicy powinni przywieźć pewne trzy punkty, Wisła Puławy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.