Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Siedlecka Fala Dźwięku – koncert Upstream i PodobaMiSię

Wszystkich fanów mocnego brzmienia MOK zaprasza na koncert z cyklu Siedlecka Fala Dźwięku. 14 października w Sali Widowiskowej „Podlasie” zagrają dwa siedleckie składy: Upstream i PodobaMiSię. Gwarantujemy dużą dawkę energetycznego rocka, ska i reggae. Start od godz. 19.00.

Podczas koncertu na pewno nie zabraknie dynamicznych a zarazem melodyjnych utworów, przywodzących na myśl charakterystyczne, amerykańskie brzmienie. Upstream zagra klimatyczne, rockowe ballady jak i trochę ostrzejsze kawałki.

Na finał Siedleckiej Fali Dźwięku moc radosnego ska w wykonaniu finalistów pierwszej edycji Must Be The Music. Tylko Muzyka. Zespół, będąc na fali ogromnego medialnego sukcesu, mając za sobą dziesiątki zagranych koncertów na największych i najbardziej znanych scenach muzycznych w Polsce, nie zapomina o siedleckiej publiczności. Gwarantuje doskonałą zabawę przy utworach, które niosą ze sobą pozytywną energię. Nie może zabraknąć takich wykonań jak „Niepełnoletnie dziewczęta” czy „Kto po wsi chodzi”.

Wstęp na koncert bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!