Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu

Przegrana Pogoni Siedlce

Niestety, tym razem Pogoni nie udało się wygrać, drużyna Sokół z Aleksandrowa Łódzkiego okazała się zbyt mocnym przeciwnikiem. Pogoń Siedlce – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1.

Słaby początek i błędy w ustawieniu defensywy przesądziły o wyniku całego meczu, już w 7 minucie straciliśmy bramkę. Drużyna z Siedlec mimo, że grała na wyrównanym poziomie, nie zdołała strzelić bramki, na domiar złego w 85minucie meczu drugą żółtą kartę za faul dostał Wiktor Borowickij, w związku z tym musiał się pożegnać z boiskiem na 5minut przed końcowym gwizdkiem.

Z dorobkiem 3 punktów, Pogoń Siedlce zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli. Miejmy nadzieję, że w kolejnym meczu, który będzie się odbywał w Siedlcach (28 sierpnia godz 16:00), drużyna Pogoni lepiej sobie poradzi. Tym razem przeciwnikiem będzie Narew Ostrołęka, która z dorobkiem 0 punktów zajmuje 14 miejsce w tabeli.

III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki – Pogoń Siedlce 1:0 (1:0) Widzów: 250
Bramka: 7′ Łagodziński
Sokół : 1. Chachuła – 2. Golański, 4. Ziółkowski, 18. Woźniczak, 3. Noga, 24. Białek, 17. Pastusiak, 10. Rosiak, 7. Osowski, 14. Łagodziński, 8. Bartos
Pogoń: 83. Kozaczyński junior – 2. Stromecki (46′ 5. Dziewulski), 17. Rodak, 6. Borowickij, 16. Wójcik (46′ 21. Ba) – 11. Kaliszewski, 4. Agu, 8. Dubina, 13. Jezierski (46′ 10. Paczkowski) – 20. Kosmalski, 9. Komosa (78′ 18. Pucyk)
Żółte kartki: 38′ Turek, 69′ Ziółkowski, 90+1′ Osowski – 3′ Dubina, 15′ Rodak, 74′ i 85′ Borowickij
Czerwona katka: 85′ Borowickij (za dwie żółte)
Sędzia: Barczak (Sieradz)