Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Cyrk Europa w Siedlcach

Tygrysy bengalskie, akrobaci napowietrzni, weseli klauni – to wszystko i jeszcze więcej ma w swoim programie Cyrk Europa pod dyrekcją Daniela Woźniaka, który odwiedzi nasze miasto w najbliższą niedzielę, 15go sierpnia.

Obchodzący w tym sezonie jubileusz 5-lecia istnienia, jeden z największych polskich cyrków, zaprasza na 2-godzinne widowisko, podczas którego niezapomnianych emocji dostarczą artyści z Polski, Ukrainy i Szwecji. Jak na tradycyjny cyrk przystało, nie zabraknie pokazów zwierząt. Na arenie zaprezentują się piękne tygrysy bengalskie, konie, kuce, renifery, lamy, kozy, psy oraz wielbłąd Sułtan.

Pod kopułą namiotu, w niebezpiecznych ewolucjach na szarfach i trapezie wystąpi gwiazda szwedzkiej edycji programu „Mam Talent!”, David Hammarberg. Polsko-ukraiński duet Swietłana i Grzegorz Jednoróg, w towarzystwie śnieżnobiałych gołębi, oczaruje publiczność napowietrznymi akrobacjami w kole. Pokaz żonglerki i widowiskowy taniec z ogniem zaprezentuje młode pokolenie artystów, a klauni Gapcio i Ricco zadbają, by na twarzach publiczności zagościł uśmiech. Oprawę muzyczną zapewni prawdziwa orkiestra cyrkowa.

Więcej o Cyrku Europa i szczegółowy program można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: www.cyrk-europa.pl, oraz w profilach Cyrk Europa na Facebooku oraz NK.pl.

Cyrk Europa, Siedlce, ulica Sokołowska (przy skrzyżowaniu z Jagiełły), niedziela, 15go sierpnia, godz 18:00

2 odpowiedzi do artykułu “Cyrk Europa w Siedlcach

  1. rima

    Byłam na tym we Wrocławiu. Cyrk mnie osobiście rozczarował.
    Po pierwsze kiedy kupowałam bilety dla 2 osób pani dała mi bilety w których ja siedziałam w 2 rzędzie a dziecko w 1- pomimo że mogła mi dać w 1 rzędzie i to przy sobie- gdyż miejsca było sporo- nie wiem czy to złośliwość czy co, ale nie płaci się za bilety 160zł po o żeby siedzieć z daleka od dziecka????
    po drugie myślałam że cyrk będzie większy a show chociaż na minimalnie ciekawym poziomie a tu scena z tygrysami to jakiś niewypał, „show” przypominał raczej maltretowanie przerażonych zwierząt aniżeli coś co powinno być przyjemne dla oka(ciekawiej by było, gdyby któryś z „pupilków” odgryzł w końcu „pańci” kawałek pośladka), klauni powinni zmienić repertuar, chyba że w ich pojęciu śmieszny oznacza żałosny(na ok 10 występów może 2 ostatnie były śmieszne). Sympatyczny jest pokaz piesków i akrobatów. Osobiście nie polecam rodzicom z dziećmi pow 10 lat. Szkoda czasu i pieniędzy.

  2. włodi

    Wszystko kwestia gustu mojej córce i mi się podobało pozdrowienia serdeczne dla Dyrektora cyrku i artystów.