Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Koncert Katarzyny Groniec

Jedna z najbardziej znanych śpiewających aktorek – Katarzyna Groniec, wystąpi dla mieszkańców Siedlec 22 lutego o godzinie 17.00 w Sali Podlasie.

Serdecznie zapraszamy! Katarzyna Groniec – jej artystyczna droga zaczęła się 1988 na Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu gdzie jako szesnastolatka zdobyła główna nagrodę, następnie wystąpiła w musicalu – Metro, gdzie zagrała rolę Anki. Od tego czasu kilka lat współpracowała z teatrem Buffo w Warszawie gdzie wystąpiła m.in w spektaklach: Do grającej szafy grosik wrzuć, Brel, Grosik 2, Obok nas i Tyle miłości. Po rozstaniu z Teatrem Buffo zaczęła występować w Teatrze Ateneum, w którym gra w spektaklu 3xPiaf.

Na początku września 2000 r. ukazała się jej debiutancka płyta Mężczyźni, której producentem był Grzegorz Ciechowski. 26 września ubiegłego roku ukazała się ostatnia płyta Katarzyny Groniec „Na żywo”. Ten dwupłytowy album jest zapisem koncertu artystki z Filharmonii Szczecińskiej i zawiera 20 piosenek.

Katarzyna Groniec jest również aktorką; wystąpiła w filmach: Zaduszki narodowe. Sybir ostatnie pożegnanie, Wrota Europy oraz Lot 001.

Zapraszamy na koncert Katarzyny Groniec:
Kiedy: 22 lutego 2009r. (niedziela) – godz. 17.00
Gdzie: Sala Podlasie MOK, ul. Sienkiewicza 63
Bilety: 20 zł do nabycia w przedsprzedaży w MOK,
ul. Pułaskiego 6 oraz 25 zł w kasie Sali Podlasie na godzinę przed koncertem.