Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
MAX-FILM ogłosił konkurs na nazwę NovegoKina

„Już wkrótce otwarcie kina w Siedlcach”, „Weź udział w głosowaniu!”, „Wybierznajlepszą NAZWĘ kina!”, „Szczegóły konkursu w regulaminie!”, „Honorowy patronat nad konkursem sprawują: marszałek województwa mazowieckiego, Adam Struzik i prezydent miasta Siedlce, Wojciech Kudelski” – hasła reklamowe na stronie MAX-FILMU wysypują się niczym z rogu obfitości.

NoveKino SIEDLCE, NoveKino WENUS,  NoveKino FENIKS, NoveKino IMPERIAL, NoveKino ZENIT, NoveKino OMEGA, NoveKino FAMILIJNE, NoveKino KADR, NoveKino OSKAR i NoveKino PODLASIE – to 10 propozycji inwestora, spośród których można wybierać na stronie MAX-FILMU.

Kto wymyślił te nazwy? Czy przypadną do gustu mieszkańcom Siedlec (szkoda, że potencjalnym widzom nie dano szansy zaproponować nazwę kina)? I czy 4-salowe kino „MAX-FILMU” S.A. w Siedlcach, które ma pomieścić łącznie ponad 880 widzów, na pewno będzie otwarte już w maju?

źródło: tygodnik.siedlecki.pl

Z tego co można zaobserwować na żywo… jeszcze sporo pracy potrzeba, by kino mogło być otwarte, obecnie znajduje się w stanie surowym, trwają prace w środku.. trzymamy kciuki, by pierwszy seans odbył się chociaż we wrześniu…