Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Udany początek roku w NoveKino Siedlce

Rok 2010 rozpoczął się dla NoveKino Siedlce bardzo dobrze, gromadząc w ciągu pierwszego miesiąca rekordową liczbę widzów, sięgającą niespełna 31 tysięcy.


Tak duża frekwencja to przede wszystkim wynik dobrego repertuaru, którego niekwestionowanym liderem pozostaje film Jamesa Camerona – Avatar, wyświetlany w NoveKino Siedlce w wersji trójwymiarowej.

Kolejne miesiące dla kinomaniaków zapowiadają się równie interesująco: w lutym NoveKino Siedlce zaprasza na weekend z Referendum Miłości (finał 14 lutego, szczegóły na stronie www.novekino.pl), w marcu druga odsłona Cyklu OCZAMI KOBIET, jednego z głównych laureatów Konkursu na Najważniejsze Wydarzenie Kulturalne 2009 roku. W maju naszych widzów zaprosimy na I urodziny kina i wielką imprezę dla najmłodszych, czyli Dzień Dziecka z NoveKino Siedlce.

W styczniu 2010 roku została także podpisana umowa najmu na największą powierzchnię komercyjną w obiekcie z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną. Już w maju otwarta zastanie tutaj pierwsza w regionie restauracja Hollywood Bollywood z prawdziwym indyjskim klimatem.

Jacek Garbaczewski,
Dyrektor Zarządzający
NoveKino Siedlce