Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Startuje TV.AP Siedlce

Jeszcze w tym tygodniu ma wystartować ciekawy projekt studentów Akademii Podlaskiej – TV.AP, czyli internetowa telewizja prowadzona przez studentów.

[dailymotion width=”490″ height=”386″]http://www.dailymotion.com/video/xbihqf_tvap-telewizja-akademii-podlaskiej_school[/dailymotion]

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna nowego programu Telewizji Akademii Podlaskiej (tv.ap). Telewizja AP jest autorskim programem współtworzonym przez pracowników oraz studentów Akademii Podlaskiej. Już wkrótce będzie można zobaczyć pierwszy odcinek programu tv.ap.

8 odpowiedzi do artykułu “Startuje TV.AP Siedlce

 1. tutsi001

  Zwiastun fantastyczny. Już nie mogę się doczekać pierwszego odcinka. Na pewno będzie git 😉

 2. agnieszka

  „megi”to ty jesteś beznadziejna! czemu kogoś osądzasz…! Może zajmij się swoim życiem i swoimi sprawami, zamiast komuś coś wytykać! Z internetu trzeba umieć korzystać… A nie korzystać z z tego, że jesteśmy tu anonimowi i przy okazji obrażać innych…

 3. lala

  moze jakby Ewelina zajmowala sie swoim zyciem a nie czyims to teraz nikt nie chcialby jej niczego wytykac droga Agnieszko.
  a internet jest do wyrazania swoich opinii, nie tylko tych pochlebnych. pozdrawiam.

 4. marx00

  niech bedzie to przestroga dla reszty takich podstepnych k…. ze kolesia na dziecko sie nie łapie

  a tvap spoko tematy ludzie do domu

 5. Bartek

  Powiem wam tak, znam Ewelinę osobiście, współpracowałem z Nią przy tworzeniu tego projektu, nie znacie jej więc, że tak się wyrażę GÓWNO wiecie jaka jest i co się dzieje w jej życiu. Każdy z was jest mądry przed monitorem, a daje sobie rękę uciąć, że w oczy byli byście dla Eweliny super słodcy. A komentarze na temat urody zostawcie dla siebie bo są różne gusta. Twierdzicie, że jest brzydka? Chyba brzydkich kobiet nie widzieliście. Żeby kogoś oceniać trzeba najpierw spojrzeć na siebie i zastanowić „w czym ja jestem lepszy/a od niej?”, a po drugie trzeba tego kogoś poznać. POZDRO dla wszystkich tych, którzy oceniają nie znając ocenianego.
  Z wyrazami szacunku,
  Bartek.