Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
NoveKino już we wrześniu!

Jak podaje strona inwestora – Instytucji Filmowej MAXFILM S.A. siedleckie kino będzie czynne w połowie września. W tej chwili trwają prace elewacyjne, oraz budowany jest parking na ponad 100 aut.

Budynek kina znajduje się na zbiegu ulic Wiszniewskiego oraz Starowiejskiej, w atrakcyjnym rejonie miasta, w sąsiedztwie miejskiego parku z amfiteatrem, szkoły, szpiala miejskiego oraz Akademii Podlaskiej.

NoveKino Siedlce będzie nowoczesnym oraz ciekawym architektonicznie, trzykondygnacyjnym budynkiem, o powierzchni całkowitej 5.474m, z czteroma salami kinowymi, które łącznie pomieszczą 880 widzów.

W bezpośrednim sąsiedztwie kina, znajdą się: kawiarnia, restauracja, Fitness Klub Gimnasion a także parking z ponad 130 miejscami. Kompleks rozrywkowo-restauracyjny w całości objęty będzie strefą bezpłatnego dostepu do Internetu Hot-Spot.

Kino wyposażone zostanie w najwyższej klasy cyfrowy sprzęt projekcyjny z technologią 3D i aparaturę nagłaśniającą Dolby Digital, czytamy na stronie inwestora.

Dzięki temu wszystkiemu, Siedlce będą miały jedno z nowocześniejszych kin w Polsce, gdzie będą wyświetlane premiery! Już się nie możemy doczekać pierwszej projekcji!

Odpowiedź do artykułu “NoveKino już we wrześniu!