Siedlce

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 – lista kandydatów

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 – lista kandydatów Siedlce oraz część województwa mazowieckiego: powiaty – ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski, białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński, garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miasta na prawach powiatu – Płock, Radom i Ostrołęka. 26 maja 2019 roku.

1. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania

1 GODEK Kaja Urszula 36 działacz społeczny Warszawa
2 BŁASZCZYK Stefan 71 specjalista ds. organizacji i zarządzania Przytyk
3 SZEWCZYK Marek Wacław 28 prawnik Lipsko
4 ZALEŚNA Katarzyna Anna 25 prawnik Warszawa
5 KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar 41 przedsiębiorca Otwock
6 STRUS Sylwia 23 higienistka stomatologiczna Siedlce
7 NITECKA Ewa Alicja 69 nauczycielka Warszawa
8 WITASZEK Sławomir 46 przedsiębiorca Czosnów
9 DRZEWIŃSKI Piotr Michał 26 przedsiębiorca Warszawa
10 MOJZESOWICZ Wojciech 64 rolnik Gogolinek

2. KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania

1 PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna 35 prawnik Warszawa
2 FAJDEK Patryk 24 student Radom
3 ŻMIJEWSKA Aleksandra Małgorzata 50 ortoptystka Ciechanów
4 GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz 56 inżynier mechaniki Radom
5 ŻABICKA Monika Maria 40 księgowa Zatory
6 KARNIEWICZ Mateusz 21 student Sochaczew
7 PIASECKA Anna 36 przedstawiciel medyczny Nowe Iganie
8 MAĆKOWIAK Patryk 31 lekarz weterynarii Sytki
9 ZIEMNICKA Małgorzata Maria 47 urzędnik sądowy Radom
10 MARZEC Marcin 42 przedsiębiorca Płock

3. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania

1 KALINOWSKI Jarosław 57 rolnik Jackowo Górne
2 ROSATI Dariusz Kajetan 72 wykładowca akademicki Warszawa
3 SITARSKI Ireneusz Robert 60 ekonomista Warszawa
4 KALINOWSKA Katarzyna 41 nauczyciel akademicki Radom
5 WOJTUNIK Paweł 46 policjant Warszawa
6 KUBALEWSKI Wojciech Marian 60 doradca klienta Warszawa
7 UCHWAŁ Aneta 40 pracownik administracji samorządowej Płock
8 LANC Elżbieta 59 urzędnik samorządowy Sadowne
9 KRASKA-ROMANOWSKA Beata 36 ekonomista Długi Kąt
10 HIBNER Jolanta Emilia 68 inżynier inżynierii środowiska Warszawa

4. KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania

1 BIELAN Adam Jerzy 44 politolog Warszawa
2 KOC Maria Zofia 54 etnograf Węgrów
3 KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof 62 nauczyciel akademicki Radom
4 MAŁECKI Maciej 44 poseł na Sejm RP Sochaczew
5 KWIECIEŃ Anna 54 ekonomista Radom
6 CZARTORYSKI Arkadiusz 53 nauczyciel Ostrołęka
7 WARGOCKA Teresa Anna 63 socjolog Mińsk Mazowiecki
8 KRZĘTOWSKA Agnieszka Maria 49 nauczyciel akademicki Płock
9 ROMANOWSKI Rafał 41 urzednik państwowy Maków Mazowiecki
10 OPIOŁA Marek 42 politolog Płock

5. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania

1 OLKO Dorota Zofia 31 Socjolog Siedlce
2 DOBROWOLSKI Mateusz 26 Dziennikarz Warszawa
3 ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela 45 Nauczyciel języka obcego Kotarwice
4 PIÓROWICZ Jerzy Wojciech 36 Specjalista administracji publicznej Białkowo
5 ADAMCZYK Małgorzata Joanna 32 Tłumacz Warszawa
6 TRYSIŃSKI Piotr 26 inżynier mechatronik Lipsko
7 KOSIEC Justyna Agnieszka 29 Asystent przetwarzania danych Radom
8 MATYJASZEK Artur Mariusz 35 pedagog Sochaczew
9 SARNOWSKA Weronika Natalia 26 Specjalista do spraw marketingu i handlu Warszawa
10 PŁATOS Sławomir 47 Inżynier elektryk automatyk Radom

6. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania

1 HUSIEW Barbara 42 pracownik administracyjno-biurowy Piastów
2 PIŁKA Marian 64 historyk Trąbki
3 PATER Agata Bożena 35 radca prawny Radom
4 LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz 37 inżynier technologii drewna Nieznamierowice
5 KLIMKOWSKI Sławomir 44 starszy operator procesów produkcyjnych Jaroszewo Wieś
6 BORDZIO-BERUS Irena 63 nauczyciel Bobrek Kolonia
7 FRYDRYK Jakub 36 przedsiębiorca Ostrołęka
8 JĘDRZEJEWSKI Robert Witold 37 kierowca Druchowo
9 POMORSKA Karolina Agnieszka 36 politolog Ciepielów
10 SANKOWSKA-GRABCZUK Lidia Izabela 32 rzecznik prasowy Warszawa

7. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania

1 ROSIEWICZ Andrzej Wacław 74 artysta estradowy Warszawa
2 GAJOWNICZEK Krzysztof 39 urzędnik państwowy Chlewiska
3 BUDZYŃSKA Jadwiga Barbara 59 ekonomista Radom
4 KLOCH Adam Roman 55 przedsiębiorca Sochaczew
5 MARCINIAK Elżbieta 60 ekonomista Warszawa
6 KŁOBUKOWSKI Paweł 54 przesiębiorca Wyszogród
7 DŁUGOŁĘCKI Mariusz 27 prawnik Warszawa
8 LENART Karolina 26 fizjoterapeuta Klwatka Szlachecka
9 KĘPA Justyna Joanna 39 nauczyciel Kobylin
10 KOWALIK Rafał Grzegorz 48 inzynier Radom

10. KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania
1 STAROSIELEC Romuald Tadeusz 59 dziennikarz Warszawa
2 POŁANECKI Paweł Mieczysław 68 ekonomista Warszawa
3 ŻEBROWSKA Irena Małgorzata 62 teolog Warszawa
4 CIECHANOWICZ Jan 72 wykładowca akademicki Kamieniec
5 SZMIGIEL Beata 32 farmaceuta Warszawa
6 MACIEJEWSKI Jakub 62 przedsiębiorca Pionki
7 MAROSZEK Adam Jarosław 53 przesiębiorca Klwatka Królewska
8 RACZYŃSKA Jolanta 45 przedsiębiorca Radom
9 SZCZYPIÓR Jolanta Elżbieta 61 rolnik Osuchów
10 JANOWSKI Gabriel 71 nauczyciel akademicki Stare Paszczyce