Siedlce

Lista głosów otrzymanych przez kandydatów na radnych Siedlec

Pełna lista głosów oddanych na kandydatów na radnych w Siedlcach.

Posortowana według ilości otrzymanych głosów w okręgu.

Okręg Lista Numer na liście Nazwisko i imiona Otrzymane głosy Procent w skali okręgu
2 15 1 SITNIK
Andrzej
1 623 19.37%
3 10 1 NIEDZIÓŁKA
Henryk Stanisław
1 217 16.83%
2 10 1 SOCHACKA
Anna
1 212 14.46%
3 16 1 ARASZKIEWICZ
Tomasz
976 13.49%
1 10 1 CHWEDORUK
Grzegorz
974 11.93%
4 10 2 NOWAK
Maciej Hubert
891 11.39%
4 16 8 DANIEL
Magdalena
805 10.29%
1 15 1 KOC
Andrzej
773 9.47%
1 10 3 CHOJECKI
Robert Radosław
753 9.22%
4 16 2 KARAŚ
Piotr Tomasz
719 9.19%
4 10 1 ORZEŁOWSKA
Iwona Maria
692 8.85%
4 10 8 SOSNOWSKA
Marta
674 8.62%
1 10 2 MYSZKOWSKI
Jerzy
639 7.83%
2 16 1 DOBIJAŃSKI
Mariusz Jan
629 7.51%
3 10 4 STARĘGA
Grzegorz
565 7.81%
1 16 1 CHABERSKI
Krzysztof Andrzej
538 6.59%
3 10 3 GRYCZKA
Robert Jakub
521 7.20%
2 10 7 CABAJ
Janusz Antoni
519 6.19%
4 10 3 TOMCZUK
Adam Stanisław
509 6.51%
2 10 4 SIKORSKA
Teresa Iwona
477 5.69%
3 10 2 DEMCZENKO
Zuzanna Hanna
477 6.59%
2 10 3 SKUP
Jadwiga
463 5.52%
1 16 3 PIWOŃSKI
Zbigniew
460 5.63%
4 15 1 POLAK
Monika Maria
445 5.69%
1 15 2 IGNACIUK
Roman
429 5.25%
2 10 2 SOMLA
Stefan Marek
428 5.11%
1 10 4 MAZURKIEWICZ
Arkadiusz Robert
399 4.89%
4 16 1 DRABIO
Maciej
391 5.00%
3 16 3 CZARNOCKA
Agnieszka
385 5.32%
3 15 1 SZCZEPANIK
Robert Szymon
368 5.09%
4 10 4 MAJCHRZAK
Krzysztof Lech
352 4.50%
2 15 2 PUZIA
Marlena
347 4.14%
3 10 7 KOZIOŁ
Katarzyna
337 4.66%
2 10 6 KORDECKI
Marek
325 3.88%
2 10 8 WARDAK
Stanisława
319 3.81%
2 15 3 SKUP
Hanna Monika
312 3.72%
2 16 2 BANACH
Elwira Alina
303 3.62%
1 10 5 MAŃKOWSKA
Małgorzata
292 3.58%
3 10 5 STAWICKI
Krzysztof
271 3.75%
1 16 2 SKARUS
Aneta
269 3.29%
1 15 4 LENDZION
Marek
253 3.10%
3 16 2 SZPAKOWSKI
Leszek Roman
244 3.37%
4 10 7 ANDRZEJEWSKA
Agnieszka
238 3.04%
3 10 6 AMBROZIEWICZ
Angelika Berta
237 3.28%
4 15 4 KOZIOŁ
Marek
222 2.84%
1 16 6 KARAŚ
Krzysztof Zbigniew
206 2.52%
4 8 1 CIUHAK
Marek Piotr
205 2.62%
1 15 5 BEDNARCZYK
Katarzyna
204 2.50%
1 16 4 KORDACZUK
Sławomir Florian
204 2.50%
1 10 6 NOWOSIELSKI
Łukasz
196 2.40%
2 8 1 RADZIKOWSKA
Beata Anna
196 2.34%
3 15 2 HUNDER
Sebastian
196 2.71%
3 16 4 SEKUŁA
Zenon
190 2.63%
4 15 3 MIROS
Magdalena
190 2.43%
4 16 3 ZGORZAŁEK
Wojciech Ryszard
190 2.43%
3 15 5 ORZYŁOWSKI
Adam
188 2.60%
1 16 5 ALEKSANDROWICZ
Robert Daniel
182 2.23%
1 15 8 FLORCZYKIEWICZ
Janina
181 2.22%
1 10 8 STARCZEWSKA
Dorota
172 2.11%
1 15 3 REDES
Krzysztof
171 2.09%
3 15 3 KOZŁOWSKA
Elżbieta
168 2.32%
4 15 6 KOWALCZYK
Dominik
152 1.94%
4 10 5 KOBRYŃ
Wiesław Leszek
150 1.92%
3 8 2 GROCHAL
Kamil
147 2.03%
1 16 8 MISTEWICZ
Wiesława
132 1.62%
2 15 5 KARASIŃSKI
Krystian
131 1.56%
3 16 5 POTAPKO
Wanda Elżbieta
131 1.81%
2 16 3 KAMIŃSKI
Waldemar Stefan
124 1.48%
1 10 7 KRAWCZAK
Katarzyna
123 1.51%
3 8 1 PAWLIK
Marcin Kamil
123 1.70%
1 8 1 KACPRZAK
Bogumił Stanisław
117 1.43%
3 16 7 MALINOWSKI
Krzysztof Tomasz
117 1.62%
4 15 8 REJNIAK
Leszek
108 1.38%
4 16 7 SAŁATA
Magdalena Maria
108 1.38%
2 16 8 GAŃKO
Anna
105 1.25%
2 15 4 GÓRAL
Robert Antoni
103 1.23%
2 10 5 SAWICKI
Mirosław
101 1.21%
2 16 5 ORZYŁOWSKI
Jan
96 1.15%
4 15 2 TRUSZKOWSKI
Paweł
96 1.23%
4 8 4 SKÓRA
Aneta Agnieszka
95 1.21%
4 16 5 KLIMIUK
Monika Katarzyna
89 1.14%
1 15 6 OSIPOWICZ
Monika Elżbieta
83 1.02%
4 10 6 KORNACKA-
BARCZAK Romana Iga
81 1.04%
2 15 7 ALGAWAM
Anna
79 0.94%
1 16 7 KRZEWNIAK
Anna Wanda
78 0.96%
3 15 7 KUSIŃSKA
Alicja Aleksandra
77 1.06%
2 8 6 BIERNACKI
Kamil Paweł
75 0.89%
4 8 2 ZASUWIK
Dorota
73 0.93%
4 15 7 NOWICKA-
FALKOWSKA Krystyna
73 0.93%
1 15 7 TUREMKO
Anita
71 0.87%
2 16 4 GUT
Angelika
67 0.80%
4 16 4 GAJKOWSKI
Tomasz Jan
67 0.86%
3 15 4 ROMAŃSKI
Łukasz
66 0.91%
2 8 2 SOSNOWSKA
Dorota Zofia
70 0.84%
2 15 8 SAWICKI
Jarosław Grzegorz
57 0.68%
1 8 3 KSIĘŻOPOLSKA
Sylwia
55 0.67%
4 15 5 BORKOWSKI
Zdzisław Kazimierz
55 0.70%
3 15 6 BANAŚ-
PIOTROWSKA Iwona Sylwia
53 0.73%
1 8 4 STARĘGA
Michał Błażej
51 0.62%
4 16 6 ŁUCZAK
Janusz Mirosław
51 0.65%
1 8 2 GŁUCHOWSKI
Witold Napoleon
47 0.58%
3 16 6 WÓJTOWICZ
Anna
41 0.57%
1 8 8 BAREJA
Weronika
39 0.48%
3 8 5 HARASIM
Marlena Anna
38 0.53%
2 15 6 TARASIUK
Sylwia
36 0.43%
2 8 4 RABIŃSKA
Edyta Maria
35 0.42%
2 8 5 WIOSEK
Zbigniew Wacław
34 0.41%
2 16 6 LESZCZYŃSKI
Maciej Rafał
32 0.38%
2 8 8 MIKOŁAJCZUK
Agnieszka Antonina
31 0.37%
3 8 4 GIZIŃSKI
Krzysztof
31 0.43%
1 8 5 KLUCZEK-BIERNACKA
Diana Emilia
28 0.34%
3 8 3 BALA
Paweł Bogdan
30 0.41%
1 8 6 KOZŁOWSKA
Milena
27 0.33%
3 8 7 ZYCHOWICZ
Teresa
27 0.37%
4 8 3 PRADIUCH
Elżbieta
26 0.33%
4 8 5 CHMIELEWSKI
Grzegorz
26 0.33%
4 8 8 PRZYBYSZ
Jakub Piotr
23 0.29%
4 8 7 NURZYŃSKI
Marcin
22 0.28%
2 8 3 GURBA
Jan Andrzej
21 0.25%
1 8 7 HARASIM
Ariel
18 0.22%
2 8 7 DOMAŃSKI
Max Dominik
16 0.19%
2 16 7 MARKOWSKI
Stanisław Leopold
15 0.18%
3 8 6 KOLO
Hanna Bożena
12 0.17%
4 8 6 HEJNIAK
Martyna Joanna
5 0.06%