Siedlce

Sytuacja epidemiologiczna na terenie miasta Siedlce i powiatu siedleckiego związana z COVID-19 z dnia 7 sierpnia 2020 roku„Kilometry Dobra” Caritas Diecezji Siedleckiej w serwisie Allegro Charytatywni

„Kilometry Dobra” Caritas Diecezji Siedleckiej w serwisie Allegro Charytatywni

W serwisie charytatywni.allegro.pl właśnie ruszyła licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz kampanii „Kilometry Dobra 2017”, podczas której zbierane są środki na leczenie 7 chorych i niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Caritas Diecezji Siedleckiej. Wśród nich są m.in. gadżety z autografami piłkarzy MKP Pogoń Siedlce i Macieja Staręgi – Ambasadorów tegorocznej Kampanii oraz gadżety z serialu M jak Miłość m.in. zdjęcia z autografem Marcina i Rafała Mroczka.

Aktualne licytacja można znaleźć na stronie http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=36921831. Licytacje potrwają do 2 czerwca br. Wśród licytowanych rzeczy znajdują się takie perełki jak:

  • 1.Piłka i koszulka z autografami piłkarzy MKP Pogoń Siedlce oraz ręcznik z logo klubu.
  • 2.Czapki, koszulki startowe z autografem, gogle Macieja Staręgi – biegacza narciarskiego – członka Klubu UKS Rawa Siedlce.
  • 3.Książka z autografami aktorów z serialu „M jak Miłość”, zdjęcia Marcina i Rafała Mroczek z autografem.
  • 4.Karnet podarunkowy na masaż w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Siedlcach.
  • 5.Bon podarunkowy na sesję zdjęciową Paulina Chajewska Fotografia.

Licytując dowolny przedmiot pomagasz dzieciom w powrocie do zdrowia! Więcej informacji na temat kampanii „Kilometry Dobra 2017” na stronie www.kilometrydobra.pl i www.siedlce.caritas.pl.