Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Natalia Sikora w Brofakturze

9 października o godz. 20:00, w Siedleckim Browarze Restauracyjnym Brofaktura wystąpi Natalia Sikora – charyzmatyczna piosenkarka i aktorka, zwyciężczyni 2. edycji „The Voice of Poland”, laureatka konkursu „SuperDebiuty” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artystka wspólnie z zespołem zaprezentuje repertuar z nowej płyty „Buried Alive In The Blues” w całości poświęconej twórczości Janis Joplin. Premierę krążka zaplanowano na 30 września. Patronat medialny nad płytą i trasą koncertową objęła Telewizja Polska i Polskie Radio.

Chyba każdy pamięta „Cry Baby” w wykonaniu Natalii Sikory na przesłuchaniach w „The Voice of Poland”. Z repertuarem Janis Joplin Natalia mierzy się od dawna, ale dopiero teraz zdecydowała się na repertuar poświęcony tylko i wyłącznie Janis. „W wieku 28 lat wcieliłam się w Janis Joplin. To moje najważniejsze spotkanie z Janis. Chodzi o to, że patrzymy sobie od tego momentu prosto w oczy i w sam środek serc. Jakby pękła tama na wielkiej rzece. Tak zrodził się ten wodospad. To, co dotarło do mnie przez ten czas domaga się wreszcie ode mnie zaśpiewania koncertu z Janis Joplin. „Buried Alive In The Blues” to moje najsłuszniejsze spotkanie z Janis Joplin, na które jestem już gotowa, bo nasze życia silnie się uzupełniając na to zasłużyły. Jest jeden utwór, do którego Janis nie zdążyła za życia nagrać wokalu. Jego tytuł to „Buried Alive In The Blues„. Czekam chwili kiedy usłyszę nuta po nucie, co dokładnie Janis chciała w nim zaśpiewać.” – opowiada Natalia Sikora.

Natalia Sikora występuje z zespołem Voo Doo Dog w składzie:
Paweł Stankiewicz – gitara
Krzysztof Nowicki – gitara
Wojciech Ruciński – bas
Marek Kuczyński – perkusja

Bilety na koncert w cenie 40 zł są do nabycia w siedzibie browaru w Hali Targowej w Siedlcach. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej – 25 633 63 33.