Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu

Sukcesy siedleckich sportowców

Maciej Staręga, zawodnik klubu UKS „Rawa” Siedlce, startujący cyklu zawodów Fis Ski Tour Canada, zaliczanych do Pucharu Świata w biegach narciarskich, rozgrywanych w miejscowości Quebec, w sprintach techniką dowolną ustanowił swój najlepszy wynik w karierze zajmując 5 miejsce.

Już sam awans do finałowej szóstki zapewnił Maciejowi najlepszy wynik w karierze, w zeszłym sezonie udało mu się ukończyć sprinty na 7 miejscu, tym razem zawodnik UKS „Rawa” Siedlce uległ tylko czterem najlepszym sprinterom świata.

6. Richard Jouve (Francja) – +2.18s

Innym ważnym wydarzeniem mijającego weekendu były 60 Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkiej atletyce rozgrywane w Toruniu. Urodzony w Siedlcach Tomasz Jaszczuk zdobył złoty medal wynikiem 7.83m.