Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Koncert zespołu Oversoul

Koncert zespołu OVERSOUL z cyklu Time For Jazz. 17 sierpnia 2014 r. (niedziela), godz. 19:00 – Skwer przy fontannie, ul. Pułaskiego 6. W przypadku złej pogody – Sala Biała MOK (ilość miejsc ograniczona).

Oversoul to zespół poruszający się w muzycznym świecie soulu, popu i funky z domieszką elektronicznego brzmienia. Połączenie to w efekcie dające nietuzinkowe podejście do prostej formy piosenek popowych z elektryzującym soundem, porywającym groovem i gitarowym pazurem.

Za oficjalne początki zespołu można uznać pierwsze miesiące 2012 roku, chodź zamiar zrobienia czegoś wspólnie „wisiał w powietrzu” od kilku lat. Swobodnie powstawały kolejne kompozycje, okraszone wyobraźnią i przysłowiowymi „trzema groszami” każdego z muzyków. W utworach każdy ma coś do powiedzenia, każdy ma do przekazania nastrój i emocje dzieląc się z publicznością CAŁYM SOBĄ. Poruszając się w szeroko rozumianej muzyce popularnej dostrzegli ogromną potrzebę pokazania światu własnej twórczości. OVERSOUL to muzyczna przestrzeń odrobinę oldschoolowa, bez przerostu formy nad treścią, opierająca się w dużej mierze na brzmieniach gitarowych z solidną podstawą syntezatorów, basowego moog-a oraz feelingującej perkusji doprawionej barwą męskiego głosu. To muzyczna rozmowa kumpli opowiadająca w prosty sposób o rzeczach niekiedy trudnych, ale także o codzienności i szczęśliwych chwilach.

W skład zespołu wchodzą: Kuba Szturm (gitara), Seweryn Krzysztoń (perkusja), Tomek Drachus (instrumenty klawiszowe), Łukasz Gorczyca (bas) i Artur Bradliński (wokal). Muzycy w różnych składach zagrali setki koncertów w kraju i za granicą.