Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Koncert stypendialny zespołu PodobaMiSię

24 listopada 2012 (sobota), godz. 19.00 – Sala Widowiskowa „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63 odbędzie się koncert stypendialny zespołu PodobaMiSię.

W ostatnią sobotę miesiąca – 24 listopada o godz. 19:00 zapraszamy na koncert stypendialny zespołu PodobaMiSię. Zespół powstał w 2007 r. w Siedlcach i już po dwóch miesiącach działalności zakwalifikował się do finałowego koncertu laureatów na festiwalu studenckim Fama w Świnoujściu. Wykonują muzykę wyłącznie autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae. Zespół w 2011 roku zakwalifikował się do pierwszej edycji show Polsatu „Must be the music” gdzie oczarował komisję oraz publiczność takimi przebojami jak „Kto po wsi chodzi” czy „Niepełnoletnie dziewczęta” oraz głosami telewidzów doszedł do ścisłego finału. Do dziś zespół systematycznie koncertuje w całej Polsce jak i poza granicami. W 2012 wydali pierwszą płytę „Niepełnoletnie dziewczęta” a już na początek 2013 planowana jest premiera drugiego wydawnictwa zespołu.

Koncert w „Podlasiu” będzie pierwszą okazją aby wysłuchać utworów z najnowszego krążka oraz zobaczyć profesjonalnie nakręcony klip do piosenki „Zabiorę ciebie tam”, który wraz z „Miłością pokrętną” będzie singlem promującym.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qcDNEb2ov1o[/youtube]

Skład zespołu:
Michał Wyrzykowski (śpiew, gitara)
Marek Stańczuk (cyja, śpiew)
Piotrek Sidorowicz (perkusja)
Maciek Złoch (gitara)
Łukasz Maciborski (saksofon, piano)
Kamil Jastrzębski (gitara basowa)

Wstęp na koncert jest bezpłatny.