Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu

Pogoń wygrywa pierwszy mecz wyjazdowy

Trzy punkty z Iławy przywiozła drużyna MKP Pogoń Siedlce po wyrównanym meczu zakończonym wynikiem 2:1 dla naszego zespołu.

Nie zanosiło się na wygraną Pogoni, kiedy to w 32 minucie spotkania przewagę 0:1 dla Jezioraka ustanowił Mohammed Eid, trzeba było czekać dokładnie 40 minut na wyrównanie Marka Kaliszewskiego, dwie minuty później zwycięską bramkę dla siedleckiej drużyny strzelił Jacek Kosmalski. MPK Pogoń Siedlce – Jeziorak Iława : 2:1

Dzięki temu, Pogoń znalazła się w środku tabeli punktowej, z dorobkiem 12 punktów (4 wygrane, 4 przegrane).

W najbliższą sobotę, 17go września piłkarze Pogoni podejmą u siebie nieźle grający w tym sezonie zespół Motor Lublin (15 punktów, 4 wygrane, 3 remisy, jedna porażka). Początek spotkania o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Jana Pawła II.