Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu

Pogoń przełamuje złą passę

Aż 6 goli strzelili gracze Pogoni Siedlce w sobotnim spotkaniu na stadionie przy ulicy Prusa z drużyną Concordia Piotrków Trybunalski.

MKP Pogoń Siedlce wygrała 6:1 (3:0 z Concordią Piotrków Trybunalski, odzyskując tym samym pozycję lidera III Ligi Łódzko-Mazowieckiej. Dorobek zespołu to 47 punktów, 14 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki.

Bramki dla Pogoni strzelili: Przemysław Rodak (18 minuta), Cezary Demianiuk (27 minuta), Jacek Kosmalski (37 minuta), Emmanuel Emehel (48 minuta), Marek Kaliszewski (73 minuta), Robert Kwiatkowski (84 minuta).

W przyszłym tygodniu – 14 maja (17:00) siedlecki zespół rozegra mecz wyjazdowy z Pilicą Przedbórz. Liczymy także na komplet punktów, ponieważ Pilica znajduje się aktualnie na 14 miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 19 punktów i tylko trzema wygranymi meczami w tym sezonie.