Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Koncert PodobaMiSię

Siedlecki zespół PodobaMiSię działający w obecnym składzie od ponad roku zaprasza na koncert promujący płytę multimedialną A MORZE.

Na płycie znajdować się będzie 5 utworów autorskich zespołu PodobaMiSię:

1.Oświadczyny
2.A MORZE
3.Marzenia
4.Konstruktorzy atomowi
5.O tym że
Każdy numer na krążku jest inny. Nagrań zespół dokonał w studio Czapla a demo zrealizował Kuba Kowalik. Gościnnie na congach zagrał Jacek Myrcha. Bardzo ważnym elementem płyty Multimedialnej jest profesjonalny teledysk do piosenki A MORZE nakręcony w Opolu (nie tym pod Siedlcami ;). Scenariusz i reżyseria Holeinmoon (z ang. dziura w księżycu) – będzie to surrealistyczna opowieść o pewnej zakłopotanej damie. Dodatkowo na płycie znajdzie się kilka bonusów wideo oraz amatorskie teledyski.

Ten rok dla grupy PodobaMiSię był niezwykle pracowity. Zespół zagrał około 30 koncertów, m.in. w Pile, Suwałkach, Płocku, Sulęcinie, Barcinie oraz w Guben (Niemcy). Fani ska i reggae zacierają ręce na myśl o kolejnych występach swoich ulubieńców.

W następnym roku zespół ma zamiar wydać płytę longplay. Trzymajcie kciuki a tymczasem zapraszamy na koncert. Oprócz zespołu PodobaMiSię tego wieczoru na siedleckiej scenie wystąpi zespół PLAGYAT z Białej Podlaskiej.

Koncert realizowany jest w ramach stypendium Prezydenta Miasta Siedlce

13 grudnia 2010 (poniedziałek), godz. 19.00, Sala Widowiskowa „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63
Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona

za: MOK Siedlce