Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu

Pogoń odnosi pewne zwycięstwo

Trzy gole i trzy punkty przywiezie MKP Pogoń Siedlce z wyjazdowego meczu w Sieradzu.

Przed kilkoma minutami zakończył się mecz 14tej kolejki III Ligi Łódzko-Mazowieckiej – MKP Pogoń Siedlce – Warta Sieradz. Nasi piłkarze nie zawiedli pokładanych w nich nadziei i wygrali 3:0 (1:0). Bramki strzelili: Kosmalski (21 minuta), Kaliszewski (55 minuta), Adamczyk (80 minuta). Kolejną wygraną siedlecka drużyna umacnia się na pozycji lidera z 30 punktami na koncie.

Składy drużyn:

Warta Sieradz:
1. Bakowicz – 10. Milewski, 6. Markiewicz, 8. Grabowski, 7. P. Kobierski, 20. Balcerzak, 17. Sobczak, 77. Kozieł, 4. Matusiak, 18. Swędrowski, 11. M. Kobierski
rezerwowi: 12. Komorowski – 16. Świętczak, 2. Wiktorowski, 5. Wasilewski, 9. Przezak, 14. Jezierski, 19. Cichosz

Pogoń Siedlce:
1. Paśnik – 23. Dubina, 6. Borowickij, 4. Agu, 16. Wójcik – 10. Kaliszewski (79′ 8. Kwiatkowski), 7. Wędzyński, 18. Pucyk (73′ 24. Adamczyk), 9. Komosa (46′ 11. Paczkowski) – 5. Dziewulski (68′ 3. Eid Abdel Wahab), 20. Kosmalski
rezerwowi: 83. Kozaczyński junior – 3. Eid Abdel Wahab, 21. Ba, 24. Adamczyk, 8. Kwiatkowski, 11. Paczkowski, 15. Kruk

Już w przyszłym tygodniu, w sobotę o godz 13:00 zostanie rozegrany ostatni mecz zimowej kolejki, tym razem na stadionie przy ulicy Prusa, Pogoń podejmie KP Piaseczno.

składy na postawie: MKP Pogoń Siedlce