Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu

Pogoń liderem grupy!

Po fantastycznym spotkaniu 13tej kolejki, rozegranym na siedleckim stadionie, Pogoń Siedlce awansuje na lidera III Ligi grupy łódzko-mazowieckiej.

O godzinie 16tej zakończyło się spotkanie z dotychczasowym liderem – MKS Kutno. Nic nie zapowiadało wyniku 3:1 (2:0) dla naszej drużyny. Warto dodać, że w drugiej połowie spotkania na kilkadziesiąt minut wszedł nowy zawodnik Pogoni: Mohammed Eid Abdel Wahab z Egiptu.

Bramki strzelili: Dariusz Dziewulski 12, Jacek Kosmalski 43, Wiktor Borowickij 82 – Maciej Kowalczyk 84

Skład Pogoni: 1. Paśnik – 23. Dubina, 4. Agu, 6. Borowickij, 16. Wójcik – 10. Kalsizewski (75′ 8. Kwiatkowski), 17. Rodak (75′ 24. Eid Abdel Wahab), 11. Paczkowski, 9. Komosa (62′ 18. Pucyk) – 5. Dziewulski (75′ 19. Wędzyński), 20. Kosmalski

Skład Kutna: 1. Kępka – 16. Grzybowski, 7. Kowalczyk, 2. Przemysław Michalski, 8. Dopierała (46′ 17. Rutkowski), 20. Znyk (46′ 10. Zagajewski), 4. Kubiak, 15. Sobczak (46′ 19. Ohagwu), 6. Skrzynecki, 9. Płacheta (76′ 14. Piotr Michalski), 11. Jankowski

Żółte kartki: 8. Agu, 45+1′ Rodak, 87′ Eid Abdel Wahab – 42′ Znyk, 45+1′ Kubiak, 83′ Przemysław Michalski

Kolejny mecz Pogoń rozegra na wyjeździe, z Wartą Sieradz, która zajmuje aktualnie 14te miejsce w tabeli. 6 Listopada o godzinie 14:00. W Siedlcach MKP będzie można zobaczyć 13go listopada o godzinie 13:00, rozegrany zostanie wtedy mecz z KP Piaseczno.