Wybory Samorządowe Siedlce 2010

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA SIEDLCE z dnia 20 października 2010 r.

Na podstawie art. 32 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r., Nr 159, poz. 1547 z późn. zm.) podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w których przeprowadzone będzie głosowanie w  wyborach zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 roku.

Nr obwodu Granice obwodu głosowania Siedziba obwodowej komisji wyborczej
1 2 3
1* Batorego, Rynkowa bez 3, 5, 7, Sobieskiego Miejskie Przedszkole Nr 3

ul. Batorego 4

2 Czerwonego Krzyża 39,  11 Listopada, Ks. Niedziałka, Osiedlowa, Rynkowa 3, 5, 7, Sokołowska od 19–36 i 40, 42 Miejskie Przedszkole Nr 20

ul. Osiedlowa 3 *

3 Chrobrego od 1–8, Dolna Osiedlowy Klub Kultury „Lech”

ul. Chrobrego 4

4 Chrobrego od 9 do końca Osiedlowy Klub Kultury „Lech”

ul. Chrobrego 4

5 Drobika, Karowa, Magazynowa, Mieszka I, Sokołowska od 110 do końca, Strzalińska, Zamiejska, Miejskie Przedszkole Nr 14

ul. Mieszka I 12

6* Łąkowa, Nowy Świat, Ks. Popiełuszki, Sokołowska od 41 bez 42 do 109 oraz 37, 39, Żytnia, Akademia Podlaska

ul. Żytnia 23  *

7* Broniewskiego nieparzyste od 1–9, parzyste od 2–26, Graniczna, Jagiellońska nieparzyste od 1–17, parzyste od 2–32, Jagiełły, Mickiewicza od 1–36, Narutowicza nieparzyste od 1–35, parzyste od 2–30, Okrzei od 1–18, Pola, Rejtana, Tuwima, Żeromskiego, Zespół Szkół Nr 1

ul. Graniczna 1

8 Bema od 38 do końca, Broniewskiego nieparzyste od 11–57, parzyste od 28–66, Dąbrowskiego od 18 do końca, Góreckiego, Jagiellońska od nieparzystego 19 i parzystego 34 do końca, Konopnickiej, Kopernika, Mickiewicza od 37 do końca, Mireckiego, Narutowicza od nieparzystego 37 i parzystego 32 do końca, Okrzei od 19 do końca, Plac Wolności, Północna od 12 do końca, Reja, Sierakowskiego, Słowackiego, Społeczna Szkoła Podstawowa

ul. Mireckiego 28

9* Aleksandrowska, Andersa, Bema od 1–37,
Ks. Brzóski, Dąbrowskiego od 1–17, Długosza, Glogera, Konarskiego, Nauczycielska, Poniatowskiego, Północna od 1–11, Prusa, Rawicza, Śniadeckich, Wiśniowa,
Klub Akademii Podlaskiej

ul. Prusa 12 *

10 Artych, Boczna, Ciekota, Geodetów, Gospodarcza, Kazimierzowska, Świętej Królowej Jadwigi, Kubusia Puchatka, Ogińskich, Ogrodowa, Polna, Próżna, Skoczylasa, Starowiejska nieparzyste od 23–119, parzyste od 38–118, Traugutta, Witosa, Wiszniewskiego, Szkoła Podstawowa Nr 7

ul. Starowiejska 23

11 Akacjowa, Energetyczna, Dębowa, Świętej Faustyny Kowalskiej, Grabowa, Janowska, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Mokra, Piaski Starowiejskie, Starowiejska od 120 do końca, Staszica, Świerkowa, Terespolska, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Zaciszna, Żabia, Żaboklicka, Miejskie Przedszkole Nr 1

ul. Wiązowa 7

12 Asłanowicza od 9 do końca, Bohaterów Getta, Browarna, Czerwonego Krzyża bez 39, Joselewicza, Kochanowskiego, Krótka, Lelewela, Mała, Mylna, Niecała, Orzeszkowej, Pusta, Sądowa, Biskupa Świrskiego, Urząd Stanu Cywilnego

ul. Bpa Świrskiego 6

13 Chopina, Cmentarna, Iwaszkiewicza, Kamińskiego, Katedralna, O.Lange, 10 Lutego, Piłsudskiego nieparzyste od 31–73 i parzyste od 50–102, Sportowa, Wałowa, Wiolinowa, Wojska Polskiego, Wojskowa, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6

ul. Chopina 10

14* Asza, Esperanto, Moniuszki, Morska, Piłsudskiego nieparzyste od 1–29, parzyste od 2–48, Pułaskiego, Szymanowskiego, Wieniawskiego Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy

ul. Pułaskiego 19/21  *

15 Czackiego, Kiepury, 3 Maja, Solskiego, Woszczerowicza, Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa

ul. 3 Maja 28

16* Armii Krajowej, Głucha, Kilińskiego, Plac Tysiąclecia, Sienkiewicza, Świętojańska, Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. Sienkiewicza 49  *

17 Reymonta, Spokojna, Szkolna, Tetmajera Publiczne Gimnazjum Nr 2

ul. Szkolna 2

18 Borowiczan, I Brygady Legionów, Brzeska, Budowlana, Buczyńskiej, Chejły, Dobra, Fabryczna, Floriańska, Furmańska, Gliniana, Kleeberga, Murarska, Starzyńskiego, Sucharskiego, Sulimów, Świętokrzyska, Ujrzanowska, Urwana, Zaremby I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa

ul. Floriańska 10

19* Chałubińskiego, Chłodna, Domy Kolejowe Nr 71, 89, 98, Dworska, Formińskiego, Grota–Roweckiego, Hoża, Kolejowa, Łączna, Sekulska, Ks. Skorupki, Słoneczna, Sybiraków, Ks. Ściegiennego, Torowa, Publiczne Gimnazjum Nr 3

ul. Sekulska 10  *

20 Prymasa Wyszyńskiego od 1 -15 bez 2, 4, 8 Miejskie Przedszkole Nr 17

ul. Wyszyńskiego 6

21 Prymasa Wyszyńskiego od 16 do końca Miejskie Przedszkole Nr 17

ul. Wyszyńskiego 6

22* Młynarska Zespół Medycznych Szkół Policealnych

ul. Młynarska 17  *

23* Wiatraczna, Prymasa Wyszyńskiego 2, 4, 8 Zespół Medycznych Szkół Policealnych

ul. Młynarska 17  *

24 Asłanowicza od 1–8, Błonie, Kościuszki, Starowiejska nieparzyste od 1–21, parzyste od 2–36, Teatralna, Urząd Stanu Cywilnego

ul. Bpa Świrskiego 6

25 Czerwonego Kapturka, Gąski Balbinki, Januszewskiej, Jordana, Kopciuszka, Korczaka, Krakówki, Łukowska, Morcinka, Południowa, Porazińskiej, Radzyńska, Smocza, Szancera, Targowa, Wiejska, Żwirowa Miejskie Przedszkole Nr 21

ul. Żwirowa 20

26 Armii Czerwonej, Chłopickiego, Dwernickiego, Hozera, Koszarowa, Orlicz–Dreszera, Partyzantów, Skrzyneckiego, Sowińskiego, Śmiała, Zbrojna Zespół Szkół Nr 2

ul. Orlicz – Dreszera 3  *

27* Artyleryjska, Borowikowa, Borówkowa, Chmielna, Domanicka, Dzieci Zamojszczyzny, Gajowa, Garwolińska, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krucza, Kurkowa, Leśna, Łowcza, Malinowa, Myśliwska, Obozowa, Okopowa, Piwna, Podsekulska od 45 do końca, Poziomkowa, Rybacka, Sosnowa, Strzelecka, Wędkarska, Wilcza, Wspólna, Wrzosowa, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

ul. Leśna 8  *

28 Romanówka, Unitów Podlaskich numery parzyste, Wodniaków, Żeglarska, Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Unitów Podlaskich 16

29 Bucholca, Niepodległości, Rutkowskiego, Unitów Podlaskich numery nieparzyste, Wintera, Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Unitów Podlaskich 16

30* Karpacka 2, Pomorska, Podmiejska, Miejskie Przedszkole Nr 27

ul. Karpacka 2 *

31 Bieszczadzka, Guta, Karpacka bez 2, Kaszubska, Pescantina, Żuławska, Publiczne Gimnazjum Nr 4

ul. Pescantina 2

32 Batalionów Chłopskich, Białostocka, Brzechwy, Brzozowa, Cicha, Domy Kolejowe Nr 2, 3, 5, 9, 9a, 11a, 12, 12a, 13, 16, 17, 24, 26, 31, 117, 119, Dywizjonu 303, Fizylierów, Fredry, Gałczyńskiego, Goździkowa, Grabowskiego, Grunwaldzka, Inżynierska, Jaśminowa, Kablowa, Kałuszyńska, Kasprowicza, Kątowa, Kruczkowskiego, Kruszcowa, Kwiatowa, Lotników, Lubelska, Łomżyńska, Łosicka, Mazowiecka, Monte Cassino bez 33, 35, 37, Niklowa, Norwida, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Okrężna, Liga Obrony Kraju

ul. Warszawska 3

33 Paderewskiego, Pancernych, Piaskowa, Piramowicza, Plac Weteranów, Plantowa, Platynowa, Powstańców Warszawy, Prądzyńskiego, Przymiarki, 22 Pułku Piechoty, Rozdroże, Saperów, Srebrna, Staffa, Storczykowa, Ułanów, Warszawska od 1 – 106, Wesoła, Węgrowska, Widok, Wyspiańskiego, Zambrowska, Żeleńskiego, Liga Obrony Kraju

ul. Warszawska 3

34 Plażowa, Poznańska, Warszawska od 107 do końca, Hotel „Hetman”

ul. Warszawska 133  *

35 Asnyka, Benedyktowicza, Ceglana, Chełmońskiego, Kryłowa, Łukasińskiego, Maciągowej, Makuszyńskiego, Podlaska, Vogla Miejskie Przedszkole Nr 22

ul. Podlaska 8

36* Kraszewskiego, Kurpiowska, Mazurska, Monte Cassino 33, 35, 37 Miejskie Przedszkole Nr 26

ul. Mazurska 9

37* Daszyńskiego, Dylewicza, Grunwaldowej, Hłasko, Mikulskiego, Orłowskiego, Pankiewicza, Piaski Zamiejskie, Piechowskiego, Piotrowskiego, Ryszkowskiej, Rzeczna, Siewna, Stodolna, Wojewódzkiego, Zieleniewskiego, Żniwna, Żyburowej Policealne Studium Menedżerskie „NOVUM”

ul. Dylewicza 10  *

38 Bajkowa, Daktylowa, Ganiewskiego, Grabianowska, Jasna, Kokosowa, Lawendowa, Liliowa, Miła, Podsekulska 1 – 44, Rakowiecka, Różana, Składowa, Ślepa, Tulipanowa, Zielna, Zielona Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza Nr 2

ul. Składowa 7

39 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

ul. Poniatowskiego 26

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

ul. Poniatowskiego 26

40 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej

ul. Starowiejska 15

Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej

ul. Starowiejska 15

41 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej

ul. Bema 22

Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej

ul. Bema 22

42 Dom Pomocy Społecznej

ul. Poniatowskiego 32

Dom Pomocy Społecznej

ul. Poniatowskiego 32

43 Zakład Karny

ul. Piłsudskiego 47

Zakład Karny

ul. Piłsudskiego 47

Lokale obwodowych komisji wyborczych otwarte będą w dniu 21 listopada 2010 r. w godzinach od 800 do 2200.

* Lokale obwodowych komisji wyborczych nr 1, 6, 7, 9, 14, 16, 19, 22, 23, 27, 30, 36, 37 są dostosowane do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

źródło komunikatu: bip siedlce

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Gadu-Gadu Live
  • Grono.net
  • Gwar
  • OSnews
  • Poleć
  • Wykop
  • Pinger
  • Śledzik

Tagi: , ,

Skomentuj