Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Weekend na sportowo

Pogoń Siedlce podejmie dzisiaj na stadionie przy ulicy Prusa drużynę Pilica Przedbórz.

Pilica Przedbórz zajmuje aktualnie 10te miejsce w tabeli z dorobkiem 10ciu punktów (2 mecze wygrane,4 remisy, dwa przegrane), powinny to być pewne punkty dla Pogoni, która zajmuje 3cie miejsce. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Kadra na spotkanie z Pilicą:
Bramkarze: Kozaczyński junior, Paśnik
Obrońcy: Agu, Wójcik, Ba, Emehel, Dubina, Dąbrowski, Borowickij
Pomocnicy: Paczkowski, Kaliszewski, Rodak, Wędzyński, Grochowski, Kwiatkowski
Napastnicy: Dziewulski, Kosmalski, Komosa
Nie zagrają: Konasiuk, Jezierski (kontuzja), Budzikur, Siekierka, Brewczyński, Mudent, Pucyk (wszyscy poza kadrą meczową), Matłacz (tymczasowo przesunięty do rezerw), Kruk (pauza za kartkę), Stromecki (chory)

Także dzisiaj, o godzinie 17:30 na meczu wyjazdowym, SKK Siedlce zmierzy się z Victoria Górnik Wałbrzych w II kolejce I Ligi Mężczyzn Koszykówki. Aktualnie nasza drużyna zajmuje 14te miejsce w tabeli I Ligi, aktualny przeciwnik został sklasyfikowany na 9tym miejscu.

A już o godzinie 14:00 RT Pogoń Siedlce, czyli nasza drużyna I Ligi Rugby zmierzy się w III rundzie, na meczu wyjazdowym z AZS AWF Warszawa. Siedlecka drużyna zajmuje aktualnie 4te miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów, przeciwnik prowadzi z 9ma punktkami.

W przyszłym tygodniu sezon rozpocznie KPS Siedlce, czyli II Liga Siatkówki. 9go października na meczu wyjazdowym dawna Ósemka Siedlce podejmie zespół Lechia Tomaszów Mazowiecki.