Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Dożynki w Jeruzalu

W najbliższą niedzielę, 15go sierpnia odbędą się Dożynki w Jeruzalu. Udział wezmą aktorzy z popularnego serialu Ranczo.


W programie Dożynek między innymi:
– Msza Święta Dożynkowa na Rynku w Jeruzalu – godz. 11:30
– „Poobiednie igraszki” – spektakl Teatru SCENA KOTŁOWNIA Ostrów Mazowiecka
– Występ zespołu tanecznego
– Degustacja pierogów Solejukowej i szarlotki Michałowej
– Możliwość zakupienia najnowszego albumu o Jeruzalu pt. „Ranczo w Jeruzalu Mińskim”.

Fotorelację z ostatniej imprezy z aktorami serialu Ranczo można znaleźć tutaj.

Mapka dojazdu do Jeruzalu:

Jak donosi portal minskmaz.com na początku sierpnia bieżącego roku rozpoczęły się zdjęcia do piątej już serii serialu Ranczo, Ekipa kręci w Jeruzalu, Latowiczu, Mrozach i Sokulach.

Więcej na temat piątej serii: W Wilkowyjach po dwóch latach zmieniło się wszystko: Lucy z poświęceniem walczy o lepszą przyszłość gminy jako wójt, dawny wójt buduje tajemniczy biznes i realizuje kunsztowny plan powrotu do polityki, a Czerepach usiłuje być dobrym mężem – co, jak wiadomo – czasem graniczy z niemożliwością. Wieś, zupełnie niechcący, na skutek unijnych zawiłości, nawiązuje nieoczekiwane związki międzynarodowe, w tym szczególnie istotne stają się kontakty wilkowyjsko – włoskie. Na żyznym miejscowym gruncie rozkwitają nowe wielkie uczucia, ambicje i przedsięwzięcia. Niektóre nawet może zbyt wielkie, o czym boleśnie przekonują się bohaterowie wspomnianej słynnej filozofującej ławeczki.

Kolejne odcinki „Rancza” będą obfitowały w humorystyczne wątki i zabawne perypetie mieszkańców wsi, a jeden z nich będzie pastiszem bardzo popularnego amerykańskiego serialu. Pojawią się nowe postaci, dostarczające pozytywnych wzruszeń i emocji oraz sprawiające mniejsze i większe kłopoty. Jedna z par będzie miała problemy natury komunikacyjnej, wynikające z nieznajomości języka polskiego. Pojawią się też postaci na wskroś idealistyczne oraz złośliwie czepliwe, z czego te drugie za wszelką cenę
będą się starać uprzykrzyć pracę Lucy w urzędzie.

Wilkowyje obrodzą w dzieci. W ostatnim odcinku IV serii Pietrek dowiedział się, że jego ukochana Jola jest w ciąży. Dziś Pietrek jest robiącym karierę muzyczną szczęśliwym mężem i ojcem, zakochanym do szaleństwa potrójnie nie tylko w Joli ale i w synkach – bliźniakach. Lucy, sprawującą dzielnie urząd wójta, w wychowaniu córeczki Dorotki, jeszcze dzielniej i z pełnym oddaniem wspiera Kusy.

Nowe odcinki „Rancza” na antenie TVP1 od wiosny 2011 roku. Producent wykonawczym serialu jest Studio A (ATM Grupa).

Opis piątej serii Rancza, na podstawie materiałów: ATM Grupa