Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Kolejny wypadek, tym razem Kolonia Żelków

Sobotniej nocy (26.06) około godz. 2.20 na drodze wojewódzkiej nr 803 (trasa Siedlce-Garwolin) w miejscowości Kolonia Żelków (pow. siedlecki) doszło do tragicznego wypadku drogowego.

W wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych tj. Golfa 3 GTI i Mazdy, którymi podróżowało siedem młodych osób, śmierć na miejscu poniósł 19-letni kierowca Golfa. Pozostali uczestnicy w stanie bardzo ciężkim zostali przewiezieni do siedleckich szpitali. Stan dwojga z nich lekarze oceniają jako krytyczny.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów kierujący golfem 19-latek z nieustalonych na razie przyczyn na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżająca z przeciwnego kierunku mazdą. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący golfem, natomiast trzech jego pasażerów w wieku 24 i 22 lat w stanie ciężkim zostało przewiezionych do szpitala. Jako krytyczny oceniają lekarze stan kierowcy mazdy oraz jego 17-letniej pasażerki. Oprócz nich w aucie podróżował jeszcze 19-latek.

Obecnie pracujący przy tej sprawie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego zdarzenia.

autor: kom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

3 odpowiedzi do artykułu “Kolejny wypadek, tym razem Kolonia Żelków