Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza do udziału w Rally sprintach o Puchar Prezesa

Już w najbliższą niedziele odbędzie się pierwsza eliminacja do Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego (AKBP) w Rally Sprintach. Oto terminarz imprez.

1. Rally sprint 14 Marzec
2. Rally sprint 21 Marzec
3. Rally sprint 28 Marzec
4. Rally sprint 18. Kwiecień
5. Rally sprint 16 Maj
6. Rally sprint 30 Maj
7. Rally sprint 13 Czerwiec
8. Rally sprint 27 Czerwiec
9. Rally sprint 11 Lipiec
10. Rally sprint 25 Lipiec FINAŁ

Przez 10 eliminacji uczestnicy będą walczyli w klasach (podział na klasy znajduje się w regulaminie) a po dziesięciu Rally Sprintach 25 Lipca zostanie rozegrany finał cyklu i wyłoniony zwycięzca w klasyfikacji generalnej. Przewidujemy puchary, medale i wartościowe nagrody w finale rozgrywek (możemy uchylić rąbka tajemnicy jedną z głównych nagród będzie Chip Tuning o wartości 1500pln).

Spotykamy się 14 marca o godz. 10: 00 przy bramie wjazdowej na lotnisko w Białej Podlaskiej. Załatwiamy formalności i razem wjeżdżamy na płytę lotniska gdzie będą przeprowadzone próby. Planowany start pierwszego uczestnika koło 11.15. Podczas niedzielnej imprezy na uczestników będzie czekało sześć prób sprawnościowych. Wszelkie informacje, co do imprezy zawarte są w komunikacie oraz regulaminie Rally Sprint 2010.

W razie pytań e-mail sss@akbiala.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Tel. 504 070 951.

Więcej informacji na stronie Klubu.