Siedlce

Sytuacja epidemiologiczna na terenie miasta Siedlce i powiatu siedleckiego związana z COVID-19 z dnia 19 września 2020 roku



Obwody i siedziby komisji ds. referendum

Informacja o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych

Na podstawie art. 54 ustawy z dnia 15 września  2000 r. o referendum lokalnym (Dz. U. Nr 88, poz. 985 z późn. zm.) oraz art. 32 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r., Nr 159, poz. 1547 z późn. zm.) podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji ds. referendum, w których przeprowadzone będzie głosowanie w referendum lokalnym zarządzonym na dzień 7 lutego 2010 roku.

Nr obwodu Granice obwodu głosowania Siedziba obwodowej komisji ds. referendum
1 2 3
1 Batorego, Rynkowa bez 3, 5, 7, Sobieskiego Miejskie Przedszkole Nr 3

ul. Batorego 4

2* Czerwonego Krzyża 39,  11 Listopada, Ks. Niedziałka, Osiedlowa, Rynkowa 3, 5, 7, Sokołowska od 19–36 i 40,  42 Miejskie Przedszkole Nr 20

ul. Osiedlowa 3 *

3 Chrobrego od 1–8, Dolna Osiedlowy Klub Kultury „Lech”

ul. Chrobrego 4

4 Chrobrego od 9 do końca Osiedlowy Klub Kultury „Lech”

ul. Chrobrego 4

5 Drobika, Karowa, Magazynowa, Mieszka I, Sokołowska od 110 do końca, Strzalińska, Zamiejska, Miejskie Przedszkole Nr 14

ul. Mieszka I 12

6* Łąkowa, Nowy Świat, Ks. Popiełuszki, Sokołowska od 41 bez 42 do 109 oraz 37, 39, Żytnia, Akademia Podlaska

ul. Żytnia 23  *

7 Broniewskiego nieparzyste od 1–9, parzyste od 2–26, Graniczna, Jagiellońska nieparzyste od 1–17, parzyste od 2–32, Jagiełły, Mickiewicza od 1–36, Narutowicza nieparzyste od 1–35, parzyste od 2–30, Okrzei od 1–18, Pola, Rejtana, Tuwima, Żeromskiego, Zespół Szkół Nr 1

ul. Graniczna 1

8 Bema od 38 do końca, Broniewskiego nieparzyste od 11–57, parzyste od 28–66, Dąbrowskiego od 18 do końca, Góreckiego, Jagiellońska od nieparzystego 19 i parzystego 34 do końca, Konopnickiej, Kopernika, Mickiewicza od 37 do końca, Mireckiego, Narutowicza od nieparzystego 37 i parzystego 32 do końca, Okrzei od 19 do końca, Plac Wolności, Północna od 12 do końca, Reja, Sierakowskiego, Słowackiego, Społeczna Szkoła Podstawowa ul. Mireckiego 28
9* Aleksandrowska, Andersa, Bema od 1–37,
Ks. Brzóski, Czerwonego Krzyża 68,70, Dąbrowskiego od 1–17, Długosza, Glogera, Konarskiego, Nauczycielska, Poniatowskiego, Północna od 1–11, Prusa, Rawicza, Śniadeckich, Wiśniowa,
Klub Akademii Podlaskiej

ul. Prusa 12 *

10 Artych, Boczna, Ciekota, Geodetów, Gospodarcza, Kazimierzowska, Świętej Królowej Jadwigi, Kubusia Puchatka, Ogińskich, Ogrodowa, Polna, Próżna, Skoczylasa, Starowiejska nieparzyste od 23–119, parzyste od 38–118, Traugutta, Witosa, Wiszniewskiego, Szkoła Podstawowa Nr 7

ul. Starowiejska 23

11 Akacjowa, Energetyczna, Dębowa, Świętej Faustyny Kowalskiej, Grabowa, Janowska, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Mokra, Piaski Starowiejskie, Starowiejska od 120 do końca, Staszica, Świerkowa, Terespolska, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Zaciszna, Żabia, Żaboklicka, Miejskie Przedszkole nr 1

ul. Wiązowa 7

12 Asłanowicza od 9 do końca, Bohaterów Getta, Browarna, Czerwonego Krzyża bez 39, 68 i 70, Joselewicza, Kochanowskiego, Krótka, Lelewela, Mała, Mylna, Niecała, Orzeszkowej, Pusta, Sądowa, Biskupa Świrskiego, Urząd Stanu Cywilnego

ul. Bpa Świrskiego 6

13 Chopina, Cmentarna, Grabowskiego, Iwaszkiewicza, Kamińskiego, Katedralna, Langego, 10 Lutego, Piłsudskiego nieparzyste od 31–73 i parzyste od 50–102, Sportowa, Wałowa, Wiolinowa, Wojska Polskiego, Wojskowa, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6

ul. Chopina 10

14* Asza, Esperanto, Moniuszki, Morska, Piłsudskiego nieparzyste od 1–29, parzyste od 2–48, Pułaskiego, Szymanowskiego, Wieniawskiego Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy

ul. Pułaskiego 19/21  *

15 Czackiego, Kiepury, 3 Maja, Solskiego, Woszczerowicza, Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa

ul. 3 Maja 28

16* Armii Krajowej, Głucha, Kilińskiego, Plac Tysiąclecia, Sienkiewicza, Świętojańska, Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. Sienkiewicza 49  *

17 Reymonta, Spokojna, Szkolna, Tetmajera Publiczne Gimnazjum Nr 2

ul. Szkolna 2

18 Borowiczan, I Brygady Legionów, Brzeska, Budowlana, Buczyńskiej, Chejły, Dobra, Fabryczna, Floriańska, Furmańska, Gliniana, Kleeberga, Murarska, Starzyńskiego, Sucharskiego, Sulimów, Świętokrzyska, Ujrzanowska, Urwana, Zaremby I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa

ul. Floriańska 10

19* Chałubińskiego, Chłodna, Domy Kolejowe Nr 71, 89, 95, 96, Dworska, Formińskiego, Grota–Roweckiego, Hoża, Kolejowa, Łączna, Sekulska, Ks. Skorupki, Słoneczna, Sybiraków, Ks. Ściegiennego, Torowa, Publiczne Gimnazjum Nr 3

ul. Sekulska 10  *

20 Prymasa Wyszyńskiego od 1 -15 bez 2, 4, 8 Miejskie Przedszkole Nr 17

ul. Wyszyńskiego 6

21 Prymasa Wyszyńskiego od 16 do końca Miejskie Przedszkole Nr 17

ul. Wyszyńskiego 6

22* Młynarska Zespół Medycznych Szkół Policealnych

ul. Młynarska 17  *

23* Wiatraczna, Prymasa Wyszyńskiego 2, 4, 8 Zespół Medycznych Szkół Policealnych

ul. Młynarska 17  *

24 Asłanowicza od 1–8, Błonie, Kościuszki, Starowiejska nieparzyste od 1–21, parzyste od 2–36, Teatralna, Urząd Stanu Cywilnego

ul. Bpa Świrskiego 6

25 Bajkowa, Czerwonego Kapturka, Daktylowa parzyste, Ganiewskiego, Gąski Balbinki, Grabianowska, Januszewskiej, Jasna, Jordana, Kokosowa 1a, Kopciuszka, Korczaka, Krakówki, Lawendowa, Liliowa, Łukowska, Miła, Morcinka, Podsekulska od 1–44, Południowa, Porazińskiej, Radzyńska, Rakowiecka, Różana, Składowa, Smocza, Szancera, Ślepa, Targowa, Tulipanowa, Wiejska, Zielna, Zielona, Żwirowa Miejskie Przedszkole Nr 21

ul. Żwirowa 20

26* Armii Czerwonej, Chłopickiego, Dwernickiego, Hozera, Koszarowa, Orlicz–Dreszera, Partyzantów, Skrzyneckiego, Sowińskiego, Śmiała, Zbrojna Zespół Szkół Nr 2

ul. Orlicz – Dreszera 3  *

27* Artyleryjska, Borowikowa, Borówkowa, Chmielna, Domanicka, Dzieci Zamojszczyzny, Gajowa, Garwolińska, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krucza, Kurkowa, Leśna, Łowcza, Malinowa, Myśliwska, Obozowa, Okopowa, Piwna, Podsekulska od 45 do końca, Poziomkowa, Rybacka, Sosnowa, Strzelecka, Wędkarska, Wilcza, Wspólna, Wrzosowa, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

ul. Leśna 8  *

28 Romanówka, Unitów Podlaskich numery parzyste, Wodniaków, Żeglarska, Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Unitów Podlaskich 16

29 Bucholca, Niepodległości, Rutkowskiego, Unitów Podlaskich numery nieparzyste, Wintera, Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Unitów Podlaskich 16

30* Karpacka 2, Pomorska, Podmiejska, Miejskie Przedszkole Nr 27

ul. Karpacka 2 *

31 Bieszczadzka, Guta, Karpacka bez 2, Kaszubska, Pescantina, Żuławska, Publiczne Gimnazjum Nr 4

ul. Pescantina 2

32 Batalionów Chłopskich, Białostocka, Brzechwy, Brzozowa, Cicha, Domy Kolejowe Nr 2, 3, 5, 6, 9, 9a, 11a, 12, 12a, 13, 16, 17, 24, 26, 31, 98, 117, 119, Dywizjonu 303, Fizylierów, Fredry, Gałczyńskiego, Goździkowa, Grunwaldzka, Inżynierska, Jaśminowa, Kablowa, Kałuszyńska, Kasprowicza, Kątowa, Kruczkowskiego, Kruszcowa, Kwiatowa, Lotników, Lubelska, Łomżyńska, Łosicka, Mazowiecka, Monte Cassino bez 33, 35, 37, Niklowa, Norwida, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Okrężna, Liga Obrony Kraju

ul. Warszawska 3

33 Paderewskiego, Pancernych, Piaskowa, Piramowicza, Plac Weteranów, Plantowa, Platynowa, Powstańców Warszawy, Prądzyńskiego, Przymiarki, 22 Pułku Piechoty, Rozdroże, Saperów, Srebrna, Staffa, Storczykowa, Ułanów, Warszawska od 1 – 106, Wesoła, Węgrowska, Widok, Wyspiańskiego, Zambrowska, Żeleńskiego, Liga Obrony Kraju

ul. Warszawska 3

34* Plażowa, Poznańska, Warszawska od 107 do końca, Hotel „Hetman”

ul. Warszawska 133  *

35 Asnyka, Benedyktowicza, Ceglana, Chełmońskiego, Kryłowa, Łukasińskiego, Maciągowej, Makuszyńskiego, Podlaska, Vogla Miejskie Przedszkole Nr 22

ul. Podlaska 8

36 Kraszewskiego, Kurpiowska, Mazurska, Monte Cassino 33, 35, 37 Miejskie Przedszkole Nr 26

ul. Mazurska 9

37* Daszyńskiego, Dylewicza, Grunwaldowej, Hłasko, Mikulskiego, Orłowskiego, Pankiewicza, Piaski Zamiejskie, Piechowskiego, Piotrowskiego, Ryszkowskiej, Rzeczna, Siewna, Stodolna, Wojewódzkiego, Zieleniewskiego, Żniwna, Żyburowej Policealne Studium Menedżerskie „NOVUM”

ul. Dylewicza 10  *

Lokale obwodowych komisji ds. referendum otwarte będą w dniu 7 lutego 2010 r. w godzinach od 600 do 2000.

* Lokale obwodowych komisji ds. referendum nr 2, 6, 9, 14, 16, 19, 22, 23, 26, 27, 30, 34, 37 są dostosowane do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

Prezydent Miasta

/-/ Wojciech Kudelski

źródło: UM Siedlce