Siedlce

Sytuacja epidemiologiczna na terenie miasta Siedlce i powiatu siedleckiego związana z COVID-19 z dnia 24 września 2020 rokuOkradł własnego ojca

Wczoraj (15.12) w policyjnym areszcie zatrzymano 56-letniego mieszkańca Siedlec.

Jak ustalili prowadzący dochodzenie policjanci, mężczyzna ten skradł własnemu ojcu 2000 złotych. Dzisiaj zatrzymany usłyszy zarzut kradzieży, za co grozić mu będzie do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (15.12) siedleccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy dokonanej na szkodę 82-letniego mieszkańca miasta. Zawiadomienie w tej sprawie złożył wnuczek starszego mężczyzny. Jak wynikało z zawiadomienia, sprawca skradł około 2000 złotych, które pokrzywdzony przechowywał w różnych miejscach w swoim mieszkaniu. Zebrane w tej sprawie dowody wykazały, że złodziejem jest 56-letni syn pokrzywdzonego. Podejrzewany o kradzież został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy on zarzut kradzieży, za które to przestępstwo grozić mu będzie do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz prowadzący sprawę funkcjonariusze zmierzają do odzyskania skradzionych pieniędzy.

Autor: kom. Jerzy Długosz, KMP Siedlce
źródło: KWP Radom