Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

XVIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Ruszamy, ruszamy!!! XVIII Finał tuż, tuż!!!

Ruszyły przygotowania w Sztabie który działa jak co roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Szefem Sztabu jest Pan Mariusz Woszczyński. Na początek ważne informacje dla naszych stałych wolontariuszy i tych którzy będą grać z nami w tym roku pierwszy raz.

Pierwsze spotkanie wszystkich wolontariuszy którzy chcą uczestniczyć w XVIII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się.

7 grudnia /poniedziałek/ o godz. 17.00 w Klubie Studenckim PeHa przy ulicy 3-go Maja.

Zasady uczestnictwa w kweście ulicznej są takie jak zawsze:
– tworzymy pięcioosobowe drużyny,
– w każdej drużynie musi być jedna osoba pełnoletnia, odpowiedzialna za całą drużynę /może to być mama, tata, nauczyciel, pełnoletni opiekun, koleżanka lub kolega/,
– już na pierwsze spotkanie potrzebne będą zdjęcia, oraz zgoda rodziców lub wychowawcy w szkole na uczestnictwo w całej akcji,
– opiekun podczas spotkania rejestruje całą grupę,
– zabierzcie legitymacje szkolne !!! osoby pełnoletnie dowody osobiste.

Wszystko to musicie mieć drodzy wolontariusze, już na to właśnie spotkanie!

Identyfikatory wypełniać będziemy od razu na miejscu! Tyle na początek.

Na spotkaniu będzie nas na pewno bardzo dużo, dlatego każdy zabiera ze sobą dodatkowo trochę cierpliwości i obowiązkowo dobry humor.

Kontakt ze Sztabem i wszelkie szczegółowe informacje: MOK ul. Berka Joselewicza 3, tel. 63 227 50 w godz. 10.00-16.00

Zwracamy się też, z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca, do firm i instytucji w naszym mieście i nie tylko. Pomóżcie nam i wesprzyjcie nasze działania przy organizacji XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy strategicznych sponsorów i innych dobroczyńców, ofiarodawców oraz chętnych do współorganizacji. Jeżeli połączymy nasze siły na pewno uda nam się zorganizować wspaniały Finał jak co roku z wielkim koncertem na parkingu przy NoveKino Siedlce, ze „światełkiem do nieba”, wyprodukować fajne orkiestrowe gadżety i oczywiście zebrać mnóstwo pieniędzy!!!

Orkiestra gra co roku tylko dlatego że jest z nami tylu wspaniałych ludzi, wierzymy że i tym razem Siedlce pokażą że wspólnymi siłami wszystkich ludzi otwartego serca możemy zdziałać naprawdę bardzo wiele!

źródło: MOK Siedlce