Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Saga Zmierzchu opanowała Siedlce

Prawie 500 osób obejrzało o północy z czwartku na piątek w NoveKino Siedlce specjalny premierowy pokaz ekranizacji drugiej części bestsellerowego cyklu „Zmierzch”, autorstwa amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer. Dwie godziny wcześniej prawie połowa widzów zobaczyła pierwszą część filmu.

Nocny pokaz odbył się na trzech z czterech sal siedleckiego multipleksu, widzowie zgromadzeni na największej z nich mogli także wziąć udział w losowaniu nagród przygotowanych przez dystrybutora filmu.

„Saga Zmierzch: Księżyc w Nowiu” opowiada historię miłości 17-letniej dziewczyny Belli Swan i wampira Edwarda Cullena. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa – Jacob – pomaga jej odzyskać równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=84DJ1z3KQ00[/youtube]

NoveKino Siedlce składa podziękowania policji za pomoc w bezpiecznym powrocie do domu najmłodszej widowni.