Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Galeria handlowa w Siedlcach coraz bliżej!

Radio Podlasie podało, że siedleccy radni przed godziną (11.30) przyjęli uchwałę o sprzedaży terenów przy ulicy Piłsudskiego i Sportowej, na którym obecnie znajdzie się stadion piłkarski.

Jak wcześniej informował Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski, pieniądze ze sprzedaży terenu zostaną przeznaczone między innymi na dofinansowanie Miejskiego Centrum Sportu i Rehabilitacji na siedleckich błoniach, oraz do innych projektów.

Tym samym powstanie galerii handlowej w mieście jest coraz bardziej prawdopodobne. Miasto tym samym wydało pozwolenie w miejscu obecnego stadionu na budowę na budowę obiektów handlowych wielkopowierzchniowych o powierzchni powyżej 2000 m2. Kupnem terenu zainteresowana jest między innymi firma Multi-Development, która zbudowała ostatnio Forum Koszalin, czyli galerię handlową i powierzchni 55000 m2. Opis i prezentacje Forum Koszalin można zobaczyć tutaj.

Odpowiedź do artykułu “Galeria handlowa w Siedlcach coraz bliżej!

  1. jajaja

    I tak, znając życie, kupi to Strus i będzie kolejne badziewie w stylu galerii S. Miejmy jednak nadzieje, że tak się nie stanie i teren ten nabędzie Multi Development lub jakaś inna firma z poza siedlec, która ma doświadczenie w tego typy objektach chociażby Rank Progress lub Plaza Centers. Obie te firmy również były zainteresowane tym terenem. A Strus niech bloki buduj.