Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Ujęty diler narkotyków

Policjanci pionu kryminalnego siedleckiej komendy odnotowali kolejny sukces w walce z narkobiznesem. Dzięki precyzyjnie przeprowadzonym działaniom zatrzymano 48-letniego mieszkańca Siedlec.

W czasie przeszukania ujawniono u niego dużą ilość narkotyków. Dzięki tym działaniom na rynek nie trafi 400 działek amfetaminy i 200 skrętów.

Wczoraj (22.07) wieczorem policjanci pionu kryminalnego siedleckiej komendy przeprowadzili zaplanowaną akcję wymierzoną w miejscowy narkobiznes. Jak wynikało z posiadanych przez policjantów informacji w jednym z lokali na terenie miasta oprócz alkoholu i dań z karty menu można kupić narkotyki. Przeprowadzona przez mundurowych akcja potwierdziła w całości wcześniejsze ustalenia. W jednym z pomieszczeń lokalu ujawniono ponad 210 gram amfetaminy raz około 100 gram marihuany. Siedlczanina, u którego ujawniono narkotyki, zatrzymano w policyjnym areszcie.

Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

za: KWP Radom

Odpowiedź do artykułu “Ujęty diler narkotyków

  1. Anonimus

    mam pewne informacje do zgłoszenia a mianowicie wskazac kto zaimuje sie narkotykami diluje itp ale sie boje ze ta osoba sie czegos dowie prosze mi pomuc jak mam sie zachowac????????