Siedlce

Sytuacja epidemiologiczna na terenie miasta Siedlce i powiatu siedleckiego związana z COVID-19 z dnia 24 września 2020 roku



Eurowybory 2009 – lista obwodów wyborczych

Przedstawiamy listę obwodów wyborczych w Siedlcach do Eurowyborów 2009, które odbędą się w dniu 7 czerwca bieżącego roku.

(Pełna lista po wejściu w temat)

Nr Siedziba Typ Granice obwodu głosowania
1 Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Batorego 4 P Nie Batorego, Rynkowa bez 3, 5 , 7, Sobieskiego
2 Miejskie Przedszkole Nr 20, ul. Osiedlowa 3 P Tak CzerwonegoKrzyża 39, 11 Listopada, Ks.Niedziałka, Osiedlowa, Rynkowa 3, 5, 7, Sokołowska od 19 – 36 i 40, 42
3 Osiedlowy Klub Kultury „Lech”, ul. Chrobrego 4 P Nie Chrobrego od 1 – 8, Dolna
4 Osiedlowy Klub Kultury „Lech”, ul. Chrobrego 4 P Nie Chrobrego od 9 do końca
5 Miejskie Przedszkole Nr 14, ul. Mieszka I 12 P Nie Drobika, Karowa, Magazynowa, Mieszka I, Sokołowska od 110 do końca, Strzalińska, Zamiejska
6 Akademia Podlaska, ul. Żytnia 23 P Tak Łąkowa, Nowy Świat, Ks.Popiełuszki, Sokołowska od 41 bez 42 do 109 oraz 37, 39, Żytnia
7 Zespół Szkól Nr 1, ul. Graniczna 1 P Nie Broniewskiego nieparzyste od 1 – 9, parzyste od 2- 26, Graniczna, Jagiellońska nieparzyste od 1 – 17, parzyste od 2 -32, Jagiełły, Mickiewicza od 1 – 36, Narutowicza nieparzyste od 1 – 35,parzyste od 2 – 30, Okrzei od 1 – 18, Pola, Rejtana, Tuwima, Żeromskiego
8 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Mireckiego 28 P Nie Bema od 38 do końca, Broniewskiego nieparzyste od 11 – 57, parzyste od 28 – 66, Dąbrowskiego od 18 do końca, Góreckiego, Jagiellońska od nieparzystego 19 i parzystego 34 do końca, Konopnickiej, Kopernika, Mickiewicza od 37 do końca, Mireckiego, Narutowicza od nieparzystego 37 i parzystego 32 do końca, Okrzei od 19 do końca, Plac Wolności, Północna od 12 do końca, Reja, Sierakowskiego, Słowackiego
9 Klub Akademii Podlaskiej, ul. Prusa 12 P Tak Aleksandrowska, Andersa, Bema od 1 – 37, Ks.Brzóski, Czerwonego Krzyża 68 i 70, Dąbrowskiego od 1 -17, Długosza, Glogera, Konarskiego, Nauczycielska, Poniatowskiego, Północna od 1 – 11, Prusa, Rawicza, Śniadeckich, Wiśniowa
10 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Starowiejska 23 P Nie Artych, Boczna, Ciekota, Geodetów, Gospodarcza, Kazimierzowska, Królowej Jadwigi, Kubusia Puchata, Ogińskich, Ogrodowa, Polna, Próżna, Skoczylasa, Starowiejska nieparzyste od 23 -119, parzyste od 38 – 118, Traugutta, Witosa, Wiszniewskiego
11 Miejskie Przedszkole Nr 1,ul. Wiązowa 7 P Nie Akacjowa, Energetyczna, Dębowa, Świętej Faustyny Kowalskiej, Grabowa, Janowska, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Mokra, Piaski Starowiejskie, Starowiejska od 120 do końca, Staszica, Świerkowa, Terespolska,Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Zaciszna, Żabia, Żaboklicka
12 Centrum Kultury i Sztuki, ul. Bpa I. Świrskiego 31 P Nie Asłanowicza od 9 do końca, Bohaterów Getta, Browarna, Czerwonego Krzyża bez 39, 68 i 70, Joselewicza, Kochanowskiego, Krótka, Lelewela, Mała, Mylna, Niecała, Orzeszkowej, Pusta, Sądowa, Biskupa Świrskiego
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6, ul. Chopina 10 P Nie Chopina, Cmentarna, Grabowskiego, Iwaszkiewicza, Kamińskiego, Katedralna, Langego, 10 lutego, Piłsudskiego nieparzyste od 31 – 73 i parzyste od 50 – 102, Sportowa, Wałowa, Wiolinowa, Wojska Polskiego, Wojskowa
14 Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, ul. Pułaskiego 19/21 P Tak Asza, Esperanto, Moniuszki, Morska, Piłsudskiego nieparzyste od 1 – 29 i parzyste od 2 – 48, Pułaskiego, Szymanowskiego, Wieniawskiego
15 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. 3-go Maja 28 P Nie Czackiego, Kiepury, 3 Maja, Solskiego, Woszczerowicza
16 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 49 P Tak Armii Krajowej, Głucha, Kilińskiego, Plac Tysiąclecia,Sienkiewicza, Świętojańska
17 Publiczne Gimnazjum Nr 2,ul. Szkolna 2 P Nie Reymonta, Spokojna, Szkolna, Tetmajera
18 I Liceum Ogólnokształcące im. B.Prusa, ul. Floriańska 10 P Nie Borowiczan,I Brygady Legionów, Brzeska, Budowlana, Buczyńskiej, Chejły, Dobra,Fabryczna, Floriańska, Furmańska, Gliniana, Kleeberga, Murarska,Starzyńskiego, Sucharskiego, Sulimów, Świętokrzyska, Ujrzanowska,Urwana, Zaremby
19 Publiczne Gimnazjum Nr 3,ul. Sekulska 10 P Tak Chałubińskiego,Chłodna, Domy Kolejowe nr 71, 89, 95, 96, Dworska, Formińskiego,Grota-Roweckiego, Hoża, Kolejowa, Łączna, Sekulska, Ks.Skorupki,Słoneczna, Sybiraków, Ks.Ściegiennego, Torowa
20 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Wyszyńskiego 6 P Nie Prymasa Wyszyńskiego od 1 – 15 bez 2, 4, 8
21 Miejskie Przedszkole nr17, ul.Wyszyńskiego 6 P Nie Prymasa Wyszyńskiego od 16 do końca
22 Zespół Medycznych Szkół Policealnych, ul. Młynarska 17 P Tak Młynarska
23 Zespół Medycznych Szkół Policealnych, ul.Młynarska 17 P Tak Wiatraczna, Prymasa Wyszyńskiego 2, 4, 8
24 Urząd Stanu Cywilnego,ul.Bpa Świrskiego 6 P Nie Asłanowicza od 1 – 8, Błonie,Kościuszki, Starowiejska nieparzyste od 1 – 21, parzyste od 2 – 36,Teatralna
25 Miejskie Przedszkole Nr 21, ul. Żwirowa 20 P Nie Bajkowa, Czerwonego Kapturka, Daktylowa parzyste, Ganiewskiego, Gąski Balbinki,Grabianowska, Januszewskiej, Jasna, Jordana, Kokosowa 1a, Kopciuszka,Korczaka, Krakówki, Lawendowa, Liliowa, Łukowska, Miła, Morcinka,Podsekulska od 1 – 44, Południowa, Porazińskiej, Radzyńska, Rakowiecka,Różana, Składowa, Smocza, Szancera, Ślepa, Targowa, Tulipanowa, Wiejska, Zielna, Zielona, Żwirowa
26 Zespół Szkół Nr 2, ul.Orlicz-Dreszera 3 P Tak Armii Czerwonej, Chłopickiego, Dwernickiego,Hozera, Koszarowa, Orlicz-Dreszera, Partyzantów, Skrzyneckiego,Sowińskiego, Śmiała, Zbrojna
27 Przedsięb.Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul.Leśna 8 P Tak Artyleryjska,Borowikowa,Borówkowa, Chmielna, Domanicka, Dzieci Zamojszczyzny,Gajowa,Garwolińska, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kalinowa,Konwaliowa, Krucza,Kurkowa, Leśna, Łowcza, Malinowa, Myśliwska,Obozowa, Okopowa, Piwna,Podsekulska od 45 do końca, Poziomkowa,Rybacka, Sosnowa, Strzelecka,Wędkarska, Wilcza, Wspólna, Wrzosowa
28 Szkoła Podstawowa Nr 12,ul. Unitów Podlaskich 16 P Nie Romanówka, Unitów Podlaskich numery parzyste,Wodniaków, Żeglarska
29 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 P Nie Bucholca, Niepodległości, Rutkowskiego, Unitów Podlaskich numery nieparzyste, Wintera
30 Miejskie Przedszkole, ul.Karpacka 2 P Tak Karpacka 2, Pomorska, Podmiejska
31 Publiczne Gimnazjum nr 4, ul.Pescantina 2 P Nie Bieszczadzka, Guta, Karpacka bez 2, Kaszubska, Pescantina, Żuławska
32 Liga Obrony Kraju, ul.Warszawska 3 P Nie BatalionówChłopskich, Białostocka, Brzechwy, Brzozowa, Cicha, Domy Kolejowe 2, 3, 5, 6, 9, 9a, 11a, 12, 12a, 13, 16,17, 24, 26, 31, 98, 117, 119, Dywizjonu 303, Fizylierów, Fredry,Gałczyńskiego, Goździkowa, Grunwaldzka, Inżynierska, Jaśminowa,Kablowa, Kałuszyńska, Kasprowicza, Kątowa, Kruczkowskiego, Kruszcowa,Kwiatowa, Lotników, Lubelska, Łomżyńska, Łosicka, Mazowiecka, MonteCassino bez 33, 35, 37, Niklowa, Norwida, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Okrężna
33 Liga Obrony Kraju, ul. Warszawska 3 P Nie Paderewskiego,Pancernych, Piaskowa, Piramowicza, Plac Weteranów, Plantowa, Platynowa,Powstańców Warszawy, Prądzyńskiego, Przymiarki, 22 Pułku Piechoty,Rozdroże, Saperów, Srebrna, Staffa, Storczykowa, Ułanów, Warszawska od1 – 106, Wesoła, Węgrowska, Widok, Wyspiańskiego, Zambrowska,Żeleńskiego
34 Hotel „Hetman”, ul.Warszawska 133 P Tak Plażowa, Poznańska, Warszawska od 107 do końca
35 Miejskie Przedszkole Nr 22, ul. Podlaska 8 P Nie Asnyka, Benedyktowicza, Ceglana, Chełmońskiego, Kryłowa, Łukasińskiego, Maciągowej, Makuszyńskiego, Podlaska, Vogla
36 Miejskie Przedszkole Nr 26, ul. Mazurska 9 P Nie Kraszewskiego, Kurpiowska, Mazurska, Monte Cassino 33, 35, 37
37 Policealne Studium Menadżerskie „NOVUM”, ul.Dylewicza 10 P Tak Daszyńskiego,Dylewicza, Grunwaldowej, Hłasko, Mikulskiego, Orłowskiego, Pankiewicza,Piaski Zamiejskie, Piechowskiego, Piotrowskiego, Ryszkowskiej, Rzeczna,Siewna, Stodolna, Wojewódzkiego, Zieleniewskiego, Żniwna, Żyburowej
38 Wojewódzki Szpital Secjalistyczny, ul. Poniatowskiego 26 Szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul.Poniatowskiego 26
39 SzpitalSamodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, ul. Starowiejska 15 Szpital Nie SzpitalSamodzielnego Publicznego Zakładu OpiekiZdrowotnej, ul. Starowiejska 15
40 Szpital SamodzielnegoPublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, ul. Bema 22 Szpital Nie Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, ul. Bema 22
41 Dom Pomocy Społecznej, ul. Poniatowskiego 32 ZPS Nie Dom Pomocy Społecznej, ul. Poniatowskiego 32
42 Zakład Karny, ul. Piłsudskiego 47 ZK Nie Zakład Karny ul. Piłsudskiego 47

* – P – oznacza typ Powszechny

– ZK – Zakład Karny

– ZPS – Zakład Pomocy Społecznej
źródło: PKW

Odpowiedź do artykułu “Eurowybory 2009 – lista obwodów wyborczych

  1. emeryt

    Wyborco wybieraj, odaj swój głos …….TWÓJ GŁOS……… Nie wiele jest obowiązków, które należy traktować tak poważnie jak udział w wyborach. Bardzo liczę, że tym razem \”Sami Siebie wybierzemy\” Trzy cięcia Platformy Oobywatelskiej (PO) 1) emerytury 2) renty 3) Azyl POmyśl : „Komunikacja dokonuje się w umyśle słuchającego, nie mówiącego ”Mózg ludzki\” ZUS – decyzja Nr sprawy 550000/400/1172/SP/2009/RD Znak decyji; 50000/RD/1656/DON/2009 Uzasadnienie to: \”cÓd\” Tusku-tusku http://www.jelonka.com/news,single,init,article,20889