Siedlce

Sytuacja epidemiologiczna na terenie miasta Siedlce i powiatu siedleckiego związana z COVID-19 z dnia 11 lipca 2020 roku



Eurowybory 2009 – lista kandydatów dla naszego okręgu

Przedstawiamy listę kandydatów do Europarlamentu Europejskiego wg numerów list wyborczych rozlosowanych przez PKW.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej

1 RAJCA Waldemar Jan
2 DALECKI Tomasz Zbigniew
3 NIERUBCA Ryszard
4 GOŁOŚ Magdalena
5 WOJCIECHOWSKI Tomasz
6 WIECZOREK Dariusz
7 KOWALIK Jarosław Piotr
8 KOSSAKOWSKI Wojciech
9 JANKOWSKI Mieczysław Zbigniew
10 CIECHANOWSKI Michał Wiesław

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1 KALINOWSKI Jarosław
2 SZMULEWICZ Wiktor Władysław
3 PACHOLCZAK Bożenna Teresa
4 BORKOWSKI Krzysztof Wawrzyniec
5 KWIATKOWSKI Stanisław
6 AUGUSTYNIAK Mirosław Jan
7 PRZYBYTNIAK Leszek Janusz
8 SZYMANIK Elżbieta
9 ORLIŃSKI Mirosław Adam
10 DOROBEK Jarosław

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

1 SOCHA Bogdan
2 WILK Krzysztof
3 GUT Violetta Małgorzata
4 GARBACZ Bożena Zofia
5 STANISZEWSKA Dagmara Magdalena
6 SIKORSKI Artur Piotr
7 KWAŚNIEWSKI Dariusz Józef
8 KĘPCZYK Sławomir Grzegorz
9 WIŚNIEWSKI Zdzisław

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy

1 ŚNIADECKA Katarzyna Ewa
2 WOŹNIAK Beata Anna
3 KĘSICKI Tomasz Wacław
4 SKIBNIEWSKA Katarzyna Monika
5 AUGUSTYNIAK Jarosław
6 NOWICKI Florian Paweł
7 BURDZIUK Natalia Joanna
8 CZYNSZAK Radosława Agnieszka
9 JEZIERSKI Konrad
10 STAWECKA Kinga Katarzyna

Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Libertas

1 GRABOWSKI Dariusz Maciej
2 BAŁAŻAK Witold Mieczysław
3 FILIPEK Grzegorz
4 BUCKA Angela
5 PYRGIEL Arnold Marcin
6 PARADOWSKA Jadwiga
7 GERSIN Waldemar Piotr
8 CIEPLAK Maciej Marcin
9 PATRZAŁA Victor
10 ZABORSKI Kazimierz

Lista nr 6 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy

1 WIKIŃSKI Marek Michał
2 IWANIAK Arkadiusz
3 DRABIO Maciej
4 KIWIT Marek
5 SOKOŁOWSKA Jolanta Monika
6 KULIK Łukasz
7 JARZYNKA Mariusz
8 MASŁOWSKI Paweł Piotr
9 WAJSZCZAK Ryszard Franciszek
10 GÓRALCZYK Arkadiusz

Lista nr 7 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości – CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004)

1 CZARNECKI Marek Aleksander
2 NAŁĘCZ Tomasz
3 MUSIAŁ Piotr Jan
4 WIJAS Ryszard Stanisław
5 WÓJCIK Janusz
6 JAGIEŁŁO Elżbieta
7 SIARKOWICZ Dariusz Artur
8 SUSZYŃSKA Krystyna

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej

1 PIŁKA Marian
2 WIŚNIEWSKA Lucyna Emilia
3 DOMAGALSKI Wiesław Stanisław
4 BYZDRA Henryk Sylwester
5 STRZEMBOSZ Agnieszka Ewa
6 WĘGŁOWSKI Bernard Adrian
7 KUDLICKI Władysław Leszek
8 MAMAJ Jan Tadeusz
9 KOZŁOWSKI Lech Zdzisław
10 BOTEV Radosław

Lista nr 9 – Komitet Wyborczy – Platforma Obywatelska

1 KOZŁOWSKI Jacek
2 HIBNER Jolanta Emilia
3 ZAWODNIK Jerzy
4 DOBIJAŃSKI Mariusz Jan
5 GAPIŃSKA Elżbieta Teresa
6 MRÓZ Adam
7 KAMASA Andrzej Juliusz
8 GAIK Przemysław Łukasz
9 KRZEMIŃSKI Adam
10 GLINKA Jacek

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1 BIELAN Adam Jerzy
2 JASIŃSKI Wojciech Stefan
3 KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof
4 SOŃTA Krzysztof Jan
5 TCHÓRZEWSKI Karol
6 PSZCZÓŁKOWSKI Benedykt
7 PŁOCHA Grzegorz
8 RATYŃSKI Marek
9 TUSIŃSKA Magdalena Franciszka
10 JANOWSKI Gabriel

Na podstawie danych ogłoszonych przez PKW

2 odpowiedzi do artykułu “Eurowybory 2009 – lista kandydatów dla naszego okręgu

  1. emeryt

    Wyborco wybieraj, odaj swój głos …….TWÓJ GŁOS……… Nie wiele jest obowiązków, które należy traktować tak poważnie jak udział w wyborach. Bardzo liczę, że tym razem \”Sami Siebie wybierzemy\” Trzy cięcia Platformy Oobywatelskiej (PO) 1) emerytury 2) renty 3) Azyl POmyśl : „Komunikacja dokonuje się w umyśle słuchającego, nie mówiącego ”Mózg ludzki\” ZUS – decyzja Nr sprawy 550000/400/1172/SP/2009/RD Znak decyji; 50000/RD/1656/DON/2009 Uzasadnienie to: \”cÓd\” Tusku-tusku http://www.jelonka.com/news,single,init,article,20889