Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Wysoka wygrana STH

W dniu 08.02.2009 roku na lodowisku w Siedlcach o godzinie 13.15 doszło do spotkania pomiędzy zespołami STH Siedlce i drużyną z Mińska Mazowieckiego.


Od początku spotkania zawodnicy STH narzucili swój styl gry, co udokumentowali zdobyciem kilku bramek, a ich autorami w pierwszej części byli: P.Mikołajczuk-3 , W. Krzymowski-2, M.Marciszewski, M.Żak, J.Marciszewski, M.Ciuhak, K.Ciuhak i D.Dmowski. Zawodnicy z Mińska zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką, której strzelcem był Szablewski.

W drugiej części spotkania zawodnicy z Siedlec posiadali znaczną przewagę, lecz nie mogli pokonać dobrze spisującego się bramkarza gości. Sztuka ta udała się tylko trzem zawodnikom. Bramki zdobyli: D. Dmowski, P.Mikołajczuk i grający prezes STH P.Jakubowski. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Bramkę zdobył grający gościnnie w ekipie z Mińska zawodnik STH J.Mroczek. Mecz zakończył się wynikiem 14:2 dla drużyny z Siedlec. Na lodowisko w Siedlcach przybyła liczna grupa kibiców, która dopingiem wspierała oba zespoły.

Po rozegranym meczu obie drużyny udały się na wspólny poczęstunek, podczas którego analizowano przebieg spotkania i ustalono współpracę w kolejnych sezonach.

Fotorelację można znaleźć tutaj.

źródło: hokej.siedlce.pl