Siedlce

Sytuacja epidemiologiczna na terenie miasta Siedlce i powiatu siedleckiego związana z COVID-19 z dnia 19 września 2020 rokuIII Siedleckie Targi Ślubne

25go stycznia 2009 roku odbyły się III Siedleckie Targi Ślubne organizowane przez Metro Promotion przy współpracy z Urzędem Miasta Siedlce oraz Centrum Kultury i Sztuki w Siedlach.

Organizatorzy chwalą się, że jest to jedyne tego typu przedsięwzięcie w regionie, organizowane od trzech lat. W tym roku impreza odbyła się na terenie Hali Sportowej I L.O. w Siedlcach im Bolesława Prusa. Kilkadziesiąt firm wystawienniczych oraz kilka tysięcy odwiedzających to bilans tegorocznych targów.

Wystawcy zapewnili zwiedzającym szeroki przekrój firm związanych ze ślubem, organizacją wesel, można było obejrzeć auta, które wożą chętnych do ślubów, kupić suknie ślubne po promocyjnych cenach (nawet z  70% bonifikatą!), obejrzeć pokazy mody ślubnej, porozmawiać z fotografami ślubnymi, posłuchać muzyki zespołów weselnych,  a także wziąć udział w licznych konkursach przygotowanych przez firmy biorące udział w imprezie.

Poniżej kilka zdjęć z tej imprezy.

Odpowiedź do artykułu “III Siedleckie Targi Ślubne