Siedlce

Tygodniowe przypadki Covid-19 dla miasta Siedlce i powiatu
Kino dopiero w listopadzie?

Jak można przeczytać na stronie właściciela, Instytucji Filmowej MAX-FILM, Novekino Siedlce powinno być otwarte pod koniec listopada bieżącego roku.

NoveKino Siedlce, wizualizacja

Data oddania obiektu została po raz kolejny przesunięta, miejmy nadzieję, że tym razem po raz ostatni. Przechodząc koło obiektu już w tej chwili można zauważyć mocno zaawansowany stan budowy, trwają praktycznie prace wykończeniowe.

Budynek kina znajduje się na zbiegu ulic Wiszniewskiego oraz Starowiejskiej, w atrakcyjnym rejonie miasta, w sąsiedztwie miejskiego parku z amfiteatrem, szkoły, szpiala miejskiego oraz Akademii Podlaskiej.

NoveKino Siedlce będzie nowoczesnym oraz ciekawym architektonicznie, trzykondygnacyjnym budynkiem, o powierzchni całkowitej 5.474m, z czteroma salami kinowymi, które łącznie pomieszczą 880 widzów.

W bezpośrednim sąsiedztwie kina, znajdą się: kawiarnia, restauracja, Fitness Klub Gimnasion a także parking z ponad 130 miejscami. Kompleks rozrywkowo-restauracyjny w całości objęty będzie strefą bezpłatnego dosteęu do Internetu Hot-Spot.

Kino wyposażone zostanie w najwyższej klasy cyfrowy sprzęt projekcyjny z technologią 3D i aparaturę nagłaśniającą Dolby Digital, czytamy na stronie inwestora.