Siedlce

Jow Bezpartyjni – Wybory do Sejmu 2015 Siedlce

Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Tadeusz Bednarczyk Przedsiębiorca Gródek Nowy Nie należy do partii politycznej
2 Zenon Paśnicki Geodeta Łaskarzew Nie należy do partii politycznej
3 Sylwia Michalec Magister Ekonomii Brok Nie należy do partii politycznej
4 Eugeniusz Hutkowski Specjalista ds. BHP i PPOŻ Mińsk Mazowiecki Nie należy do partii politycznej
5 Piotr Warowny Student Historii Wola Okrzejska Nie należy do partii politycznej
6 Marta Borowa Mgr Administracji Ostrów Mazowiecka Nie należy do partii politycznej
7 Radosław Gugała Technik Informatyk Garwolin Nie należy do partii politycznej
8 Ewelina Pytlak Bankowiec Wola Suchożebrska Nie należy do partii politycznej
9 Sabina Lipińska Księgowa Siedlce Nie należy do partii politycznej
10 Bogdan Kąkol Przedsiębiorca Siedlce Nie należy do partii politycznej
11 Hanna Łuka Kosel Emeryt Siedlce Nie należy do partii politycznej
12 Ewelina Brojek Student Finanse i Rachunkowość Ostrów Nie należy do partii politycznej
13 Adrian Szurowski Student Sokołów Podlaski Nie należy do partii politycznej
14 Adrian Deluga Student Siedlce Nie należy do partii politycznej
15 Grzegorz Montewka Przedsiębiorca Radzików Wielki Nie należy do partii politycznej
16 Małgorza Szymczyk Przedsiębiorca Łęg Przedmiejski Nie należy do partii politycznej
17 Halina Potkaj Krawcowa Ostrołęka Nie należy do partii politycznej
18 Sławomir Cyrych Przedsiębiorca Łochów Nie należy do partii politycznej
19 Grzegorz Wrzosek Student Sokołów Podlaski Nie należy do partii politycznej
20 Leszek Borek Zarządca Nieruchomości Siedlce Nie należy do partii politycznej

Zobacz również pozostałe Listy kandydatów do SEJMU okręg 18 (Siedlce i okolice) i SENATU (Lista numer 48):

Lista kandydatów do SEJMU:

Platforma Obywatelska – Wybory do Sejmu 2015 Siedlce

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Jolanta Hibner Inżynier Inżynierii Środowiska Warszawa Członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Czesław Mroczek Prawnik Targówka Członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Elżbieta Lanc Nauczyciel Sadowne Członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Mariusz Popielarz Ekonomista Ostrołęka Członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Marta Sosnowska Ekonomista Siedlce Członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Patrycja Chmiel Politolog Siedlce Nie należy do partii politycznej
7 Stefan Gora Mgr Inż. Rolnictwa Unin Kolonia Członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Jolanta Jastrzębowska Prawnik Maków Mazowiecki Członek partii Platforma Obywatelska RP
9 Mieczysław Szymalski Prawnik Ostrów Mazowiecka Nie należy do partii politycznej
10 Marcin Kulicki Ekonomista Siedlce Członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Witold Składanowski Technik Mechanik Wyszków Nie należy do partii politycznej
12 Bogumiła Wujek Nauczyciel Kaczkowo Nowe Nie należy do partii politycznej
13 Norbert Wilbik Pośrednik Pracy Garwolin Członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Janusz Świderski Urzędnik Samorządowy Różan Członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Beata Kraska-Romanowska Ekonomista Długi Kąt Członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Paweł Środa Prawnik Sokołów Podlaski Członek partii Platforma Obywatelska RP
17 Hanna Kelleher Językoznawca Janówek Nie należy do partii politycznej
18 Hanna Szymborska Technik Ogrodnik Lucynów Duży Nie należy do partii politycznej
19 Karol Minarczuk Prawnik Sokołów Podlaski Członek partii Platforma Obywatelska RP
20 Beata Waryńska-Majerowicz Ekonomista Dębe Wielkie Członek partii Platforma Obywatelska RP
21 Sylwia Czubkowska Księgowa Skuszew Nie należy do partii politycznej
22 Andrzej Daniluk Nauczyciel Łosice Członek partii Platforma Obywatelska RP
23 Adam Koseski Nauczyciel Akademicki Warszawa Nie należy do partii politycznej

Zobacz również pozostałe Listy kandydatów do SEJMU okręg 18 (Siedlce i okolice) i SENATU (Lista numer 48):

Lista kandydatów do SEJMU:

Ruch Społeczny RP – Wybory do Sejmu 2015 Siedlce

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Robert Banasiuk Menedżer Seroczyn Członek partii Biało-Czerwoni
2 Marta Koziróg Kwalifikowany Pracownik Ochrony Węgrów Nie należy do partii politycznej
3 Wiesław Rypina Rolnik Nowe Hołowczyce Nie należy do partii politycznej
4 Monika Marciniak Pracownik Administracji Siedlce Nie należy do partii politycznej
5 Stanisław Wicenciak Technik Mechanik Zembrów Nie należy do partii politycznej
6 Kazimierz Miąsek Technik Geodeta Zakrzew Nie należy do partii politycznej
7 Paweł Ożarowski Prawnik Radzymin Nie należy do partii politycznej
8 Krzysztof Mikuliszyn Lekarz Medycyny Warszawa Nie należy do partii politycznej
9 Iwona Wysocka Pielęgniarka Dyplomowana Węgrów Nie należy do partii politycznej
10 Ernest Walasek Menedżer Warszawa Członek partii Biało-Czerwoni
11 Julianna Korneluk Technik Administracji Krasówka Nie należy do partii politycznej
12 Olga Saczuk Pedagog Siedlce Nie należy do partii politycznej
13 Wioletta Falkowska-Grzymała Fryzjer Węgrów Nie należy do partii politycznej
14 Iwona Kaniewska Sprzątaczka Biurowa Wyszków Nie należy do partii politycznej
15 Jacek Gryglas Przedsiębiorca Prywatny Węgrów Nie należy do partii politycznej
16 Monika Kania Rolnik Ogrodnik Węgrów Nie należy do partii politycznej
17 Edyta Bryzek-Muszyńska Pracownik Administracji Mińsk Mazowiecki Nie należy do partii politycznej

Zobacz również pozostałe Listy kandydatów do SEJMU okręg 18 (Siedlce i okolice) i SENATU (Lista numer 48):

Lista kandydatów do SEJMU:

Zjednoczona Lewica – Wybory do Sejmu 2015 Siedlce

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Paulina Piechna-Więckiewicz Prawnik Warszawa Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Kamil Żebrowski Elektroradiolog Augustów Członek partii Twój Ruch
3 Jacek Krupa Technik Mechanik Pojazdów Samochodowych Siedlce Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Zbigniew Jaszczuk Elektryk Łosice Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Beata Zygmunt Nauczyciel Różan Nie należy do partii politycznej
6 Jolanta Abramczyk Nauczyciel Kamionna Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 Piotr Podolecki Operator Maszyn i Urządzeń Przemysłu Spożywczego Ostrów Mazowiecka Członek partii Twój Ruch
8 Wacław Kruszewski Pedagog Sokołów Podlaski Nie należy do partii politycznej
9 Katarzyna Karwacka Nauczyciel Grabówiec Członek partii Twój Ruch
10 Barbara Domańska Inżynier Rolnictwa Węgrów Nie należy do partii politycznej
11 Tadeusz Czyżewicz Informatyk Wielgolas Brzeziński Członek partii Twój Ruch
12 Paweł Lipowski Zootechnik Łukowo Nie należy do partii politycznej
13 Katarzyna Szymaniuk Ekonomista Stare Szpaki Nie należy do partii politycznej
14 Henryk Bąk Technik Budowlany Mińsk Mazowiecki Członek partii Twój Ruch
15 Barbara Bagińska Nauczyciel Mińsk Mazowiecki Nie należy do partii politycznej
16 Adam Kowalczyk Rolnik Podrogów Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
17 Małgorzata Sikorska Przewodnik Muzealny Siedlce Członek partii Twój Ruch
18 Izabela Trzpil Wykładowca Akademicki Sokołów Podlaski Nie należy do partii politycznej
19 Robert Idycki Pracownik Umysłowy Kałuszyn Nie należy do partii politycznej
20 Jacek Domarecki Emeryt Unin Kolonia Członek partii Twój Ruch
21 Krzysztof Hyży Menager Kultury Warszawa Nie należy do partii politycznej
22 Stefan Kolosek Emeryt Brok Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
23 Błażej Makarewicz Dziennikarz Pułtusk Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zobacz również pozostałe Listy kandydatów do SEJMU okręg 18 (Siedlce i okolice) i SENATU (Lista numer 48):

Lista kandydatów do SEJMU:

Kukiz’15 – Wybory do Sejmu 2015 Siedlce

Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Anna Siarkowska Specjalista ds. Planowania Obronnego Siedlce Nie należy do partii politycznej
2 Paweł Jakowicki Przedsiębiorca Pułtusk Nie należy do partii politycznej
3 Piotr Głowacki Ekonomista Wyszków Członek partii Ruch Narodowy
4 Adam Sulewski Pedagog Papiernia Nie należy do partii politycznej
5 Piotr Lisiewski Prawnik Maków Mazowiecki Nie należy do partii politycznej
6 Andrzej Wójcik Inżynier Budowlany Ochudno Członek partii Stronnictwo Pracy
7 Grażyna Połaska Zootechnik Połazie Nie należy do partii politycznej
8 Rafał Filipowicz Referent ds. Magazynowania Unin Kolonia Nie należy do partii politycznej
9 Maciej Szcześnik Student Wyszków Nie należy do partii politycznej
10 Sebastian Tyszczuk Archeolog Budy Uśniackie Nie należy do partii politycznej
11 Hubert Piwowarczyk Student Wodynie Nie należy do partii politycznej
12 Karol Figaj Spedytor Sokołów Podlaski Nie należy do partii politycznej
13 Paulina Ampulska Mgr Inż. Ogrodnictwa Rząśnik Nie należy do partii politycznej
14 Michał Czajka Nauczyciel Wyszków Nie należy do partii politycznej
15 Alfred Filipek Rolnik Międzyleś Nie należy do partii politycznej
16 Agata Serafin Kierownik ds. Sprzedaży Sokołów Podlaski Nie należy do partii politycznej
17 Jacek Gajownik Technik Mechanik Gózdek Nie należy do partii politycznej
18 Milena Iwanowska Prawnik Warszawa Nie należy do partii politycznej
19 Zofia Kowalska Technik Budowlany Ostrołęka Nie należy do partii politycznej
20 Urszula Zięba Rolnik Jawory Podmaście Nie należy do partii politycznej
21 Anna Jakimowicz Student Siedlce Nie należy do partii politycznej
22 Urszula Zawistowska Kucharz Żywienia Zbiorowego Kupientyn-Kolonia Nie należy do partii politycznej
23 Zbigniew Dąbrowski Architekt Urbanista Ostrołęka Nie należy do partii politycznej

Zobacz również pozostałe Listy kandydatów do SEJMU okręg 18 (Siedlce i okolice) i SENATU (Lista numer 48):

Lista kandydatów do SEJMU:

Strona 16 z 306« Pierwsza...10...15161718...304050...Ostatnia »